Aizsaulē devies mediju pētnieks, profesors un žurnālists Ainārs Dimants 0

13. martā 57 gadu vecumā mūžībā devies profesors, latviešu žurnālists un mediju pētnieks Ainārs Dimants, sociālo tīklu platformā “Facebook” paziņojis viņa dēls Dāvis Dimants.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
Lasīt citas ziņas

Ainārs Dimants dzimis 1966. gada 6. maijā. Viņš bijis arī valsts un sabiedrisks darbinieks, Akadēmiskās vienības “Austrums” vecbiedrs.

“Facebook” ierakstā norādīts: ” Dzimis Aucē 1966. gadā agronoma un ekonomistes grāmatvedes trīs bērnu ģimenē. studējis žurnālistiku Latvijas Universitātē un M. Lomonosova Maskavas Valsts universitātē. Berlīnes Brīvajā universitātē (Freie Universität Berlin) ieguvis Dr. phil. grādu (magna cum laude) komunikācijas un politikas zinātnēs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvijas Tautas frontes 1. un 2. kongresa delegāts (1988, 1989). Viens no Eiropas Kustības Latvijā dibinātājiem un pirmais viceprezidents (1997), prezidents un pirmsreferenduma informācijas kampaņas vadītājs (1999–2003), Starptautiskās Eiropas Kustības valdes (Steering Committee – Comité directeur) loceklis (2002–2005). A. Dimants ir “Kustības Par!” dibinātājbiedrs.

Ainārs Dimants bijis NEPLP valdes loceklis, profesors Rīgas Stradiņa uviveristātē un Biznesa augstkolā “Turība”, vairāku zinātnisku publikāciju autors un monogrāfijas “Latvijas prese 200 gados” autors.”

Tāpat tiek norādīts, ka atvadīšanās notiks sestdien, 23. martā, Valdemārpils kapličā.

SAISTĪTIE RAKSTI