Monika Zīle dažādos laikos

“Sēdēju mašīnā un visu ceļu raudāju” – rakstnieces Monikas Zīles meita žurnālam atklāti pastāstījusi par mammas pēdējām dzīves dienām 0

Pagājušajās nedēļas ceturtdiena, 14.septembris kļuva par sēru dienu ļoti daudziem – 82 gadu vecumā mūžībā devās latviešu talantīgā rakstniece Monika Zīle. Žurnāls “Privātā Dzīve” sazinājies ar rakstnieces meitu Baibu Zīli, kura dalījusies savās sāpēs par mammas aiziešanu.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas

Baiba stāsta, ka šī vasara mammas dzīvē izvērtusies smaga, un viņa nonāca slimnīcā, jo bija sadrupis un iekaisis viens no mugurkaula skriemeļiem. Moniku operēja, pēc tam bija rehabilitācijas kurss, lai rakstniece atkal varētu sākt staigāt.

Meita stāsta, ka mamma patiešām centusies, taču viņai vienkārši beigās pietrūka spēka. Un ar katru dienu viņa esot aizvien vairāk un vairāk izdzisusi.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Pēdējo reizi, kad pie viņas braucu, zināju – tā ir mūsu pēdējā tikšanās. Es to vienkārši jutu. Sēdēju mašīnā un visu ceļu raudāju, jo sapratu – ir manas mammas pēdējā dzīves diena,” – ar sāpēm žurnālam stāsta talantīgās rakstnieces meita Baiba.

Monika Zīle bija viena no talantīgākajām latviešu rakstniecēm. Viņa sarakstījusi vairākas lasītāju iecienītas grāmatas – “Ar tādām neprecas”, “Trīs košas dāmas: lugas”, “Sliktā sieviete”, “Notikumi ar labām beigām”, “Vasaras namiņš”, “Mana zīlēšanas grāmata: viedoklis par Taro kārtīm”, “Smukas meitas maksā smuku naudu”, “Mana mīļākā nams” u.c.

Rakstniece Monika Zīle arī nebaidījās paust savu viedokli par sabiedrībā aktuālām tēmām – par ekonomiku, politiku u.c., viņas viedokļraksti lasāmi portālā LA.LV.

Visu rakstu par Monikas Zīles dzīvi, lasi 19.septembra izdevumā “Privātā Dzīve”.

SAISTĪTIE RAKSTI