“Riga” komanda pret “Ventspili” neizmantoja iespēju svinēt čempionu kausa iegūšanu.

“Labi, ka nesākās kaušanās.” Uz spēles mammas gods 0

Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Lielās nekārtības pēc Latvijas futbola čempionāta spēles starp “Riga” un “Ventspili” saistāmas ar dziļi personiskiem apvainojumiem zaudētāju pārstāvja virzienā.

“Riga”, pateicoties Romāna Debelko gūtajiem vārtiem mača izskaņā, svinēja grūtu uzvaru ar 1:0, gūstot piekto panākumu pēc kārtas.

Pēc finālsvilpes “Ventspils” uzbrucējs Kaspars Svārups aiz noguruma un pārdzīvojuma apgūlās zālītē, bet uzvarētāju aizsargs Herdi Prenga nekontrolēja savas prieka emocijas. Konflikts eskalējās pēc tam, kad tika aizskarts ventspilnieka mātes gods.

Sākās masveida grūstīšanās, sarkanās kartītes nopelnot Svārupam un ventspilnieku vārtsargam Konstantīnam Mahnovskim, bet Prenga un vēl četri spēlētāji tika sodīti ar dzelteno kartīti. Par papildu soda sankcijām spriedīs Disciplinārlietu komiteja.

“Grūta spēle pēc Rīgas derbija. Iepriekšējā uzvara mums palīdzēja arī šodien. Vajadzēja jau pirmajā puslaikā gūt vārtus, taču nesanāca, labi, ka otrajā tomēr nospiedām pretiniekus,” “Latvijas Avīzei” sacīja “Rigas” aizsargs Antonijs Černomordijs.

“Pēc tādas saspringtas cīņas emocijas ir saprotamas, arī viņi gribēja uzvarēt. Labi, ka nesākās kaušanās. Mūsu spēlētāji rokas nepalaida, varbūt izteicās kaut kā slikti. Lai tiesneši domā, kam un kas pienākas.”

Rīgas “RFS” ar 3:0 sagrāva “Tukumu 2000/TSS”, un abas galvaspilsētas vienības ar 24 punktiem atrodas tabulas augšā. Ar 15 punktiem seko “Valmiera”, kuru Krišs Kārkliņš 88. minūtē izglāba no zaudējuma Rīgā pret “Mettu” (2:2). Mājinieku labā abus vārtus guva Rihards Ozoliņš.