Foto: shutterstock.com

Aiztur vīrieti par 2000 eiro vērta invalīdu ratiņkrēsla izspiešanu 0

Valsts policijas (VP) darbinieki aizturējuši kādu vīrieti aizdomās par 2000 eiro vērta invalīdu ratiņkrēsla izspiešanu, informēja VP.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Lasīt citas ziņas

Pagājušajās brīvdienās Ķengaraga iecirknis saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Rīgā, Lubānas ielā. Notikuma vietā policija noskaidroja, ka 1955.gadā dzimušam vīrietim pieder invalīdu ratiņkrēsls, kura vērtība ir aptuveni 2000 eiro. Par tā eksistenci zinājis kāds vīrieša paziņa, kurš piedāvājis pārdot ratiņkrēslu. Tomēr 60 gadus vecais vīrietis atteicies pārdot ratiņkrēslu, tādēļ paziņa sācis viņam draudēt ar miesas bojājumiem un pieprasījis naudu.

Cietušais ļaundarim piedāvājis 100 eiro. Abi vienojušies, ka vēlāk satiksies, lai nodotu naudu, tādēļ ļaundaris devies prom.

CITI ŠOBRĪD LASA

Cietušais par notikušo paziņojis policijai, un likumsargi abu vīriešu satikšanās brīdī aizturējuši 1984.gadā dzimušo ļaundari. Aizturētais jau iepriekš tiesāts par dažādiem noziegumiem.

Par notikušo sākts kriminālprocess.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.