Daugava.
Daugava.
Foto-LETA

Aizvadītā diennakts traģiska uz ūdeņiem – noslīkuši divi cilvēki 0

Pievieno LA.LV

Aizvadītās diennakts laikā Latvijā atrasti divi noslīkuši cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kokteilis
Sanitas, Elīnas, Daces, Niki un Pauli? Latviešu meiteņu un zēnu vārdi, kuri tulkojumā iegūst stipri dīvainu nozīmi
Kokteilis
TESTS. Cik gudrs cilvēks jūs esat? Maģiskā apļa tests pārsteigs ar savu precizitāti
Ko noklusē pārdevējs? 12 “sarkanie karogi” lietota auto sludinājumā 2
Lasīt citas ziņas

Nīcas pagastā ceturtdien VUGD glābēji saņēmuši informāciju, ka Bārtas upē pie tilta pazudis cilvēks. Veicot meklēšanas darbus, atrasts 55 gadus veca vīrieša līķis.

Savukārt Rīgā Daugavā atrasts aptuveni 60 gadus vecs noslīcis vīrietis. VUGD darbinieku ierašanās brīdī viņš jau bijis izcelts no ūdens, un mediķi konstatējuši viņa nāvi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 40 izsaukumiem, no kuriem 15 saistīti ar glābšanas darbiem.

Latvijā šogad kopumā noslīkuši jau 70 cilvēki, piektdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Pārsvarā gadījumu nelaimes iemesls ir došanās peldēties alkohola reibumā, apziņa, ka nelaimes ūdenī notiek tikai ar citiem cilvēkiem, kā arī faktu, ka daudzās ūdenstilpēs Latvijā sasilusi ir tikai ūdens virskārta, bet dziļumā tas joprojām ir auksts.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.