Kokteilis
Apbrīno

Aktrise Kristīne Nevarauska apprecējusies, pieņēmusi vīra uzvārdu un gaida mazuli0

Publicitātes foto

Akstrise Kristīnei Nevarauskai ir pa spēkam gan mirdzēt uz lielās skatuves pirmajā plānā, gan tikt pamanītai otrā un citu plānu lomās. Taču šobrīd nu jau trīs mēnešus Kristīne Nevarauska ir atvadījusies no teātra, lai ar dzīvesbiedru, lietuviešu izcelsmes režisoru Rolandu Atkočūnu mierīgi baudītu sava pirmā mazuļa gaidīšanas laiku. Žurnāls “Kas Jauns” informē, ka Kristīne Nevarauska un Rolandu Atkočūnu šo gaidīšanas laiku izmantojuši, lai mītu laulību gredzenus.

Žurnāls arī informē, ka apprecoties, Kristīne Nevarauska paturējusi gan savu, gan pieņēmusi vīra uzvārdu, un tagad viņa ir Kristīne Nevarauska – Atkočūne.

Kristīne jau vairākus gadus ir strādājusi kopā ar režisoru Rolandu Atkočūnu. Turklāt jau pirms vairākiem gadiem režisora Rolanda Atkočūna veidotajā izrādē “Arī sievietes zaudēja karā”, portālam la.lv aktrise atzina, ka katra jauna sezona vienmēr ir mazliet arī jaunas dzīves sākums. Viņa arī atklāja, ka nespēj apgalvot, ka tikai sievietes ir stutes. Tajā pašā laikā arī viņai ir brīži, kad ir vajadzīgs balsts, otra puse.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.