“Alla esot sasirgusi, pārvietojas ar grūtībām.” Vaikule pastāsta, kā šobrīd patiesībā klājas Pugačovai 36

Laima Vaikule nupat vairākas dienas pabijusi Izaraēlā, kur noritējuši vairāki viņas koncerti. Tajā viss izdevies lieliski, piedalījusies arī baleta trupa Freedom un Jānis Stībelis. Dziedātāja ir gandarīta par koncerta norisi. Telavivas koncertā ieradušies arī Vaikules draugi – Alla Pugačova un Maksims Galkins, šonedēļ vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Pugačova un Galkins šobrīd ir apmetušies Izraēlā. “Mēs tikāmies katru dienu, uzaicināju viņus arī uz koncertu,” saka Vaikule žurnālam. Kad Alla un Maksims ieradušies koncertā un devušies uz savām vietām, publika zālē esot viņiem uzgavilējusi.

Kopš pāris pametis Krieviju, presē par viņiem tiekot rakstītas neiedomājamas lietas: Alla esot sasirgusi, pārvietojoties ar grūtībām, bet nupat ģimenes māju Izraēlā esot apciemojuši zagļi.

CITI ŠOBRĪD LASA
Patiesība, kā zina stāstīt Vaikule, gan esot pavisam citāda: “Allai un Maksimam Izraēlā klājas lieliski. Viņu bērni tur mācās skolā. Viss ir kārtībā. Šovasar viņi atkal plāno doties uz Latviju. Ļoti ceru, ka viņi atbrauks.”

Arī Jānim Stībelim uz brīdi izdevies Izraēlā satikt Allu un Maksimu.

“Abi ienāca ģērbtuvē, bija ļoti labvēlīgi, smaidīgi. Viņi pateicās par tik lielisku koncertu. Diemžēl ilgāka pasēdēšana nesanāca, jo nākamajā dienā bija vēl viens koncerts, bija jābūt labā formā,” stāsta Stībelis.

Iepriekš jau ziņojām, ka 73 gadus vecā Krievijas estrādes zvaigzne Alla Pugačova “sadedzinājusi tiltus” un nu jau, šķiet, ka uz visiem laikiem pametusi savu dzimteni, vēstī portāls “starhit.ru”.

Pirms dažām dienām kļuva zināms, ka Alla Pugačova pārdod savu iespaidīgo īpašumu, ko Krievijas prese mēdza dēvēt par “pili”. Savrupnams ir 21 000 kvadrātmetru liels un pārdošanas cena šobrīd ir 17,8 miljoni eiro. Šo “pili” savulaik kā mīlestības apliecinājumu Pugačovai uzcēla un uzdāvināja viņas vīrs – Maksims Galkins. Savrupnamā ir sporta zāle, baseins, kinoteātris, bibliotēka un daudz kas cits.

Allas Pugačovas un Maksima Galkina savrupnams Krievijā, kas izlikts pārdošanā.
Foto: ekrānuzņēmums/ soctīkli

Pērn arī kļuva zināms, ka Alla Pugačova pārdod savu iespaidīgo īpašumu, ko Krievijas prese mēdza dēvēt par “pili”. Savrupnams ir 21 000 kvadrātmetru liels un pārdošanas cena šobrīd ir 17,8 miljoni eiro. Šo “pili” savulaik kā mīlestības apliecinājumu Pugačovai uzcēla un uzdāvināja viņas vīrs – Maksims Galkins. Savrupnamā ir sporta zāle, baseins, kinoteātris, bibliotēka un daudz kas cits.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.