No skatuvēm skanēja visdažādākā mūzika, sākot ar roku un beidzot ar džezu un etno. Jautrības gars dažu labu ierāva azartiskā dejā.
No skatuvēm skanēja visdažādākā mūzika, sākot ar roku un beidzot ar džezu un etno. Jautrības gars dažu labu ierāva azartiskā dejā.
Foto – Andris Tiļļa

Alutiņ, veco brāli, dancini, bet ar mēru!
 0

Pievieno LA.LV

Rīgā, Vērmanes dārzā, trīs dienas ilga vērienīgākais Baltijas alus festivāls “Latviabeerfest”, kas pulcēja alus darītājus un baudītājus ne vien no Latvijas, bet arī no ārvalstīm.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Festivāla laikā varēja degustēt vairāk nekā 172 alus šķirnes, no kurām daļa ir vietējās, bet citas – ievestas no ārvalstīm. Festivāls notika jau ceturto gadu un ir atzīts par nozīmīgu tūristu piesaistei.

“Akcentējot latviskās alus darītāju tradīcijas un sniedzot ieskatu pasaules alus ražošanas daudzveidībā, ieinteresējam gan pašmāju, gan ārzemju alus ražotājus un tirgotājus,” sacīja biedrības “Alus brālība” vadītājs Andrejs Šikors. Pasākumu atbalstīja Rīgas dome un Austrijas vēstnieks Latvijā Štefans Pēringers, kurš prezentēja vienu no gardākajām Austrijas alus šķirnēm “GÖSSER”.

CITI ŠOBRĪD LASA
Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.