Foto – Evija Trifanova/LETA

ĀM apliecina Latvijas nemainīgo atbalstu Ukrainai 0

Pievieno LA.LV

Ārlietu ministrijas (ĀM) politiskais direktors Jānis Mažeiks, iepazīšanās vizītē pieņemot jauno Ukrainas vēstnieku Oleksandru Miščenko, apliecināja Latvijas nemainīgo atbalstu Ukrainas suverenitātei un teritoriālajai integritātei, aģentūru LETA informēja ĀM.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
Kokteilis
Apģērbi, kurus nevajadzētu izmest no skapja – tie jau gadiem ilgi neiziet no modes
Kokteilis
Tavā kontā var nebūt tūkstoši, bet, ja tev ir šīs 9 lietas, tu esi bagātāks par vidusmēra cilvēku
Lasīt citas ziņas

Latvija turpinās atbalstīt Ukrainu reformu ieviešanā, kā arī sniegt medicīnisko un psiholoģisko palīdzību konfliktā cietušajiem Ukrainas karavīriem un civiliedzīvotājiem, norādīja ĀM pārstāvji.

Mažeiks atzinīgi novērtēja aktīvo Latvijas un Ukrainas politisko dialogu un ciešo sadarbību ekonomikā. Tāpat ĀM pārstāvis vērsa vēstnieka uzmanību uz atsevišķiem gadījumiem, kad Latvijas uzņēmēji Ukrainā saskārušies ar problēmsituācijām, un aicināja Ukrainas varas iestādēm pastiprināti pievērsties to risināšanai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Ukrainas vēstnieks tikšanās laikā pateicās par La

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.