Foto: Anda Krauze

“Nomoda sapņi piepildās!” Cēsnieces Melisas stila padomi drosmīgajiem 0

Anda Krauze, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu
Lasīt citas ziņas

Cēsniece Melisa Kaškura pabeigusi bakalaura studijas Kultūras akadēmijā, tagad strādā mākslas centrā “Zuzeum”. Mākslai līdzās visu dzīvi ir arī mūzika. Meitenes sirdslieta ir dziesminieki. Viņa dzied un spēlē ģitāru.

Melisai kopš agras bērnības ļoti patīk ekspresīvas un spilgtas krāsas. Plandošas, trakas formas, lieli auskari. “Ja veikalā būs jāizvēlas starp tumši zilu elegantu kleitu vai dzeltenu, noteikti izvēlēšos dzelteno. Ja redzu košās krāsās tērptu pretimnācēju, gribas skatīties, pasmaidīt un pateikt cilvēkam, cik tas ir skaisti un iedvesmojoši.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Meitenei jau sen ļoti gribējies satikt vienmēr krāsaino tērpu radītāju Elitu Patmalnieci. Kad sākās pandēmijas laiks, Melisa uzrakstīja Elitai instagramā, ka vēlētos iegādāties viņas darināto masku, un Elita uzaicinājusi pie sevis ciemos. Tā sākās viņu draudzība.

Foto: Anda Krauze

Mētelis, kurā tērpusies Melisa, savulaik bijis Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” eksponāts Liepājā. 2020. gada nogalē notika mākslas centra “Zuzeum” āra pasākums, bija ļoti auksts, un Melisa uzrakstīja Elitai, ka tagad ļoti noderētu šis mākslinieces radītais apģērba gabals. Elita, ilgi nedomājot, sēdās uz riteņa un atbrauca pie Melisas ar krāsaino mēteli.

Kādreiz Melisa ļoti sapņoja par Elitas radītu tērpu izlaidumā. Augstskolu pabeidzot, viņa patiešām tērpās mākslinieces uzburtā kleitā.

Nomoda sapņi taču piepildās.

SAISTĪTIE RAKSTI