Pexels.com

Ar 21 947 eiro prēmēs VID darbiniekus 0

Divi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes darbinieki tiks prēmēti kopumā ar 21 947 eiro, otrdien lēma valdība.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti
Lasīt citas ziņas

Prēmija piešķirta no līdzekļiem, kuri šogad atvēlēti pasākumu plānā noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanai laika periodam līdz 2019.gada 31.decembrim.

Valdības rīkojumā teikts, ka prēmijas piešķirtas VID amatpersonām, kuru tiešas darbības rezultātā atklāti un novērsti liela apmēra noziedzīgi nodarījumi valsts ieņēmumu un nodokļu administrēšanas jomā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šis jautājums tika skatīts valdības sēdes slēgtajā daļā, jo tas satur informāciju par VID amatpersonām, kuru tiešas darbības rezultātā atklāti un novērsti noziedzīgi nodarījumi.

VID aģentūrai LETA sacīja, ka prēmēšanai ir izvirzītas divas Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas par tiešas darbības rezultātā atklātiem un novērstiem noziedzīgiem nodarījumiem. Prēmēšana tiks veikta par konkrētiem atklātiem noziedzīgajiem nodarījumiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.