Publicitātes foto

Ar lietotni eParaksts mobile vari apstiprināt darījumus savā internetbankā 2

Lai ar mobilo lietotni eParaksts mobile varētu apstiprināt darījumus internetbankā, jaunajiem lietotājiem nekādas papildus darbības nav jāveic, atliek tikai pieteikties pakalpojumam mobile.eParaksts.lv. Aktivizējot lietotni, būs jāizveido PIN1, ko izmantosi, apliecinot savu e-Identitāti, un PIN2, ko izmantosi, apstiprinot maksājumus bankās, un eParaksta paroli, ko izmantosi ikreiz, kad parakstīsi dokumentus elektroniski.
Savukārt, lai jauno funkcionalitāti varētu izmantot esošie eParaksts mobile lietotāji,aicinām ienākt sava eParaksts.lv profilā un pārliecināties, ka apstiprinātas pakalpojuma līguma izmaiņas vai, atsevišķos gadījumos, parakstīti līguma grozījumi. Kad tas ir izdarīts, nepieciešams atjaunot savu e-Identitāti, no jauna izveidojot PIN1 – četru ciparu kombināciju, kas tiks izmantota līdzšinējā e-Identitātes PIN vietā, un PIN2 – sešu simbolu kombināciju, ko turpmāk izmantosi maksājumu apstiprināšanai. Līdz šim lietotājiem nebija jāizmanto PIN2, tāpēc ikvienam PIN2 būs jāizveido no jauna.
Gadījumā, ja persona neapstiprinās līguma izmaiņas, arī PIN2 izveide nebūs iespējama. Ja personai eParaksts mobile ir vienīgais e-Identitātes apliecināšanas rīks (nav pieejami internetbanku rīki vai eParaksts eID kartē), aicinām pieslēgties portālam eParaksts.lv ar savu esošo eParaksts mobile un sava profilā apstiprināt vai parakstīt līguma izmaiņas. Kad tas izdarīts, lietotnē eParaksts mobile varēsi jaunizsniegt sev nepieciešamo sertifikātu. Aicinām pievērt īpašu uzmanību lietotājiem, kuriem nepieciešams parakstīt līguma izmaiņas, jo gadījumos, kad būs aizmirts PIN kods, beidzies autentifikācias sertifikāta derīguma termiņš vai nomainīta ierīce, bez līguma grozījumu parakstīšanas to nebūs iespējams atjaunot.
Pamācība, kā iespējot maksājumu apstiprināšanas funkciju, pieejama šeit.

Reklāma
Reklāma
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.