Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ar varu mīļš nevienam nekļūsi! Horoskopi 3.augustam0

Foto: Unsplash

Auns

Tev šodien vajadzētu izvairīties no pārmērīgi straujas rīcības, it īpaši, ja lietā ir iesaistīti citi cilvēki. Ļoti iespējams, ka tu visu kārtīgi neapdomāsi un kļūdīsies.

Vērsis

Tavi panākumi un tava laime ir pavisam tepat blakus. Nesabojā to! Jo dzenoties kaut kam citam pakaļ tu vari palaist garām savu īsto laimi.

Dvīņi

Pacenties pārliecināties par to, ka tu nepalaid garām ļoti lieliskus piedāvājumus. Iespējams, ka tu rīkojies pārlieku ātri un visu kārtīgi neapdomā.

Vēzis

Atzīšanās savās kļūdās prasa lielu drosmi un tikai vislabākie cilvēki to māk izdarīt. Vai tu būsi viņu vidū, šodien būs atkarīgs no tavas rīcības.

Lauva

Šodien tev, iespējams, nāksies mainīt savu viedokli par kādu cilvēku. Tomēr, ja tu viņu vai viņa rīcību ļoti nosodi, paturi labāk savas domas pie sevis.

Jaunava

Pavadi šo dienu nomaļāk no visa un visiem – cik vien to izdarīt ir iespējams. Tev ļoti nepieciešams laiks, lai pabūtu divatā ar sevi.

Svari

Ja dzīve tev ir uzsūtījusi kādu pārbaudījumu, nesteidzies bēdāties. Padomā, kā tu šo situāciju vari pārvērst par izdevīgu un gūt no tās mācību!

Skorpions

Tev šodien vajadzētu ieklausīties citu cilvēku padomos un viedokļos, tu atrodies diezgan tālu no patiesības, bet esi ieņēmis galvā, ka zini visu. Tu kļūdies!

Strēlnieks

Tava spriestspēja šodien balstīsies uz emocijām. Tāpat tev vajadzētu atcerēties teicienu, ka ar varu nevienam mīļš nekļūsi! Padomā par to!

Mežāzis

Tavs dzīves temps šodien kļūs lēnīgāks un rāmāks. Izbaudi to, nevis sāc analizēt, kāpēc tā ir noticis.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev nāksies šodien pieņemt kādu svarīgu lēmumu, turklāt to nedrīkstēs atlikt. Dzīve vienkārši negaidīs!

Zivis

Šodien neko nevajadzētu mainīt – cena, ko par pārmaiņām tev nāksies samaksāt, būs daudz augstāka, nekā tu vispār vari iedomāties.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.