Arhibīskaps Janis Vanags

Arhibīskapa Jāņa Vanaga dēls Gatis guldīts zemes klēpī, tagad abi brāļi atdusēsies blakus 80

Ceturtdien, 3. oktobrī, Doma baznīcā notika atvadīšanās no Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskapa Jāņa Vanaga dēla Gata Vanaga, kuram bija tikai nedaudz pāri 40 gadiem.

Veselam
Ko nekādā gadījumā nevajag ēst un dzert tukšā dūšā: 8 pārtikas produkti, kas kaitēs kuņģim
Kokteilis
VIDEO. “Tas nevienam nepatīk, tātad kādam ir izdevīgi!” Pašmāju aktieri Ančevskis, Hiršs un Jančevska apvieno spēkus pret kopīgu mērķi 25
Kokteilis
“Nu ir gan laba alga pašam Žagaram!” Teātra skatītāji un pazīstami aktieri iesaistās diskusijā par Dailes teātrī notiekošo
Lasīt citas ziņas

Gatis bija dzejnieks un restorāna “Nirvana” pavārs, un savas dzīves pēdējo nedēļu pavadīja kopā ar tēvu, vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Pavadīt viņu pēdējā gaitā bija ieradušies Gata ģimenes locekļi un tuvākie draugi. Viņa mirstīgās atliekas tika guldītas dzimtas kapos Mārupes novada Mazcenu kapsētā, kur apbedīts arī arhibīskapa vecākais dēls Krists, kurš devās mūžībā 2007. gadā, un tēvs Miervaldis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstījām, ka arhibīskaps Jānis Vanags ar sēru vēsti dalījās savā “Facebook”, rakstot: “Bija skaista un silta nedēļa kopā. 22. septembra vakaru pavadījām sarunās pie virtuves galda. Tajā brīdī nezinājām, ka Gatim ir saasinājusies grūti pamanāma, tādēļ neatklāta un neārstēta iekšķīga slimība. Ap vienpadsmitiem Gatis devās uz savu istabu. Novēlēja mums labu nakti. Un nepamodās.”

“Mūžīgo mieru dod, ak Kungs. Mūžīgā gaisma lai atspīd viņam,” viņš piebilda.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.