Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Paula Čurkste/LETA

Rolands Repša: “LPV” nosaukuma patiesais atšifrējums ir “Likvidēt pensionārus – visus!” 103

Rolands Repša, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Tumšā vakarā pa taciņu šķērsoju krūmiem aizaugušo Daugavpils cietokšņa aizsardzības grāvi un atvēru neuzkrītošas koka durvis, kas veda kazemātos vaļņa iekšpusē. Tur atradās uzdzīves vieta, kas kūsāja pat ārkārtējās situācijas laikā. Izlauzies cauri skaļajai burzmai, zāles stūrī pie galdiņa atradu savu paziņu no specdienestiem – anonimitātes nolūkos sauksim viņu par Jāni Pirdoņņikovu jeb vienkārši Juoņi.

“Vasals, kā iet?” Juoņs apsveicinājās un pielēja glāzes ar konjaku.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Paļdis, lobi! Vai ir kādi jaunumi?” gribēju savu informācijas avotu ātrāk izvest uz lietišķuma ceļa.

“Ļjuba, aizej uz piecpadsmit minūtēm un izklaidē, lūk, to drukno džentelmeni treniņtērpā pie bāra letes,” Juoņs palūdza norausties no ceļgala piemīlīgo blondīni.

“Kā atceries, pirms pāris mēnešiem ar šovu Daugavmalā uz buldozera fona tika izveidota organizācija “LPV”,” Juoņs iesāka.

“Mūsu dienesti ir noskaidrojuši, ka tās nosaukuma patiesais atšifrējums ir “Likvidēt pensionārus – visus!””

To dzirdot, gandrīz aizrijos.

“”LPV”, kas plāno pārņemt varu valstī pēc vēlēšanām nākamā gada rudenī, uzskata ka pensionāri ir pilnīgi nevajadzīgas CO2 ražošanas fabrīciņas, kas steidzīgi jāklapē ciet, lai lieki nebojā planētas gaisu. Tas ļautu atslogot sociālo budžetu un palīdzētu sasniegt klimata mērķus. Covid-19 ir vienkārši ideāli atnācis pareizajā laikā un tas, pēc viņu domām, esot jāizmanto!” Juoņs paskatījās, kādu efektu šī ziņa atstājusi uz mani.

Biju satriekts! Kā mūsu gaišajā divdesmit pirmajā gadsimtā var tikt plānots kaut kas tāds?

“Tāpēc šī organizācija,” Juoņs turpināja, “kurai pievienojušies sveču lējēji, sēru lenšu importētāji, smaržīgā vīraka izplatītāji, kapraču brālība un zārku būves meistari, par savu galveno darbības metodi ir izvirzījusi nepieļaut senioru vakcināciju pret Covid-19.

Antivakceru aģitācijā ir iesaistītas arī prominentas figūras no kultūras aprindām. Šķiet, līdz šim izplatītās baumas par vakcīnu kaitīgumu strādā.

Liela daļa veco vakcinēties negrib, un tādā veidā katru dienu 10–15 cilvēki dodas vizītē pie sentēviem,” Juoņa acīs parādījās asaras. Arī džeimsi bondi raud!

“Izrādās, šo sātanisko organizāciju “LPV” atbalsta arī slepenā Pasaules vaļdeiba,” Juoņs gandrīz čukstus klāstīja, “kuras mērķis ir samazināt planētas iedzīvotāju skaitu.”

“Tam grūti noticēt,” mēģināju iebilst, cerot, ka tas viss ir Juoņa paša dzērumā safabricēti izdomājumi. Paredzot manas šaubas par stāstītā patiesumu, sarunu biedrs izvilka no kabatas salocītu papīra lapu.

Reklāma
Reklāma

Pārlaidu acis tekstam: “Pasaules valdība pateicas Latvijas organizācijai “LPV” par antivakcinācijas kampaņās ieguldīto darbu, kas veicina saslimstību ar Covid-19 un iedzīvotāju skaita samazināšanos, tādējādi glābjot mūsu planētu no pārapdzīvotības, dabas resursu nelietderīgas izmantošanas un katastrofālām klimata izmaiņām.

Jūtamies lepni par Latvijas senioriem, kas apņēmības pilni izvēlas nevakcinēties un ir gatavi ar izpildīta pienākuma apziņu pirms termiņa stāties Radītāja priekšā!

Tāpēc visiem nevakcinētajiem Latvijas senioriem piedāvājam iegādāties “Premium klases” zārkus ar 70% atlaidi! Nekavējieties un pasūtiet tūlīt!”

Pabeidzot mūsu sarunu, Juoņs palūdza: “Ceru, ka tu par to uzrakstīsi. Es neko nevaru sabiedrībai atklāt – priekšniecība mani tūlīt pat par sodu nosūtīs uz Baltkrievijas fronti. Vai arī es negaidīti notirināšu kedas.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.