Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Pixbay

Arī Krievijas erotisko tiešsaistes sesiju piedāvātājas ietekmējis karš: Mūs saukāja par orkiem, tāpēc izlikāmies par ukrainietēm 42

Pieaugušo satura tiešraides straumēšana Krievijā ir ļoti populāra, jo modeļi nopelna virs vidējās algas. Bet pat šī seksa darba virziens ir izjutis kara ietekmi Ukrainā, tā DeutscheWelle atklājuši krievu kameras meitenes un zēni.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Krievijā strauji attīstās tīmekļa kameru straumēšanas vietnes. Neraugoties uz varas iestāžu mēģinājumiem ierobežot erotisko tiešsaistes pakalpojumu pelēkais tirgus gadiem ilgi ir tikai audzis un audzis.

Covis-19 pandēmija palielināja pieprasījumu pēc tiešraides straumēšanas erotiskajiem modeļiem, kas dažkārt tiek dēvēti par kameru meitenēm vai zēniem, taču kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā bizness šis nav bijis vienkāršs laiks krievu modelēm, kuras to dara.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rietumu ekonomiskās sankcijas, kas pret Krieviju tika ieviestas kara dēļ, ir skārušas arī tīmekļa kameru modeļus, kuriem ātri bija jāatrod jaunas platformas.

Tāpat kā iepriekš, viņi savus ienākumus pārsvarā gūst kriptovalūtās un caur ārvalstu maksājumu sistēmām, ļaujot apiet Krievijas nodokļu iestādes.

Kiberseksa atalgojums “vienkārši nav salīdzināms” ar darbu birojā

Modeļi piedāvā savus straumēšanas pakalpojumus specializētās platformās, kur tērzēšana divu vai vairāk cilvēku grupās ir bez maksas un lietotāji var piedāvāt modeļiem naudu noteiktu vēlmju piepildīšanai.

Ir pieejamas arī privātas tērzēšanas “telpas”, par kurām jāmaksā par minūtēm. Daži klienti vēlas tikai tērzēt vai flirtēt, bet citi meklē virtuālu seksu vai apmierināt noteiktas vēlmes. Modeļi izdevumam atklāja, ka viņu galvenais iemesls darba veikšanai ir tas, ka tas nodrošina stabilus ienākumus, kas krietni pārsniedz vidējos.

Studijas pat piedāvā tiešsaistes kalkulatorus tiem, kas interesējas par šo darbu, lai noskaidrotu, cik daudz viņi varētu nopelnīt. Piemēram, Sanktpēterburgā bāzētā studija Exotica sola ikmēneša ienākumus 120 000 rubļu (apmēram 1200 eiro/1270 dolāru) apmērā par 40 stundu darba nedēļu.

Jauns modelis pirmajā darba dienā var nopelnīt aptuveni 20 eiro, ar angļu valodas pamatzināšanām līdz 75 eiro, un līdz 200 eiro dienā tie, kas tiek uzskatīti par pievilcīgiem

ar augstas kvalitātes video aparatūru un seksa rotaļlietām.

Vidējā mēnešalga Krievijā šā gada otrajā ceturksnī bija aptuveni 745 eiro, liecina oficiālā statistika.

“Es mācījos saprātīgu profesiju un pēc absolvēšanas saņēmu daudz labu darba piedāvājumu, taču atalgojums vienkārši nebija salīdzināms ar tīmekļa kameru biznesu,” intervijā DW stāsta kameru meitene Andželīna.

Tomēr konkurence ir kļuvusi daudz sīvāka kopš Krievijas kara sākuma pret Ukrainu 2022. gada sākumā.

Kad sākās karš, ārvalstu klienti krievu modeļus apvainoja viņu izcelsmes valsts dēļ.

Kā Krievijas pilsone Andželīna tika bloķēta arī populārajā, Apvienotajā Karalistē bāzētajā, erotiskā satura platformā OnlyFans, tādējādi samazinot viņas ienākumus.

Reklāma
Reklāma

Tagad jaunā sieviete strādā platformā Chaturbate, kur viņa katru mēnesi nopelna vidēji 2100 eiro, atskaitot platformas maksas. Viņa parasti strādā 17 dienas mēnesī, četras stundas katru darba dienu. “Mans konts vietnē OnlyFans ienesa apmēram 300 USD mēnesī. Man ir arī lapa Fansly platformā, taču tur es reti saņemu līdz 100 USD,” skaidroja Andželīna.

Naids pret krievu kameras meitenēm un zēniem

Kopš kara sākšanās daudzi lietotāji tērzēšanā ar Krieviju ir noraidoši. Viņi pēc modeles akcenta un izskata noprot, ka kameras otrā pusē ir krievi.

Lai izvairītos no agresīviem klientu komentāriem, modeles bieži melo, ka ir straumē no Ukrainas vai Baltkrievijas. Pirmajos konflikta mēnešos dažas modeles pat uzdevās par ukrainietēm, lai nopelnītu vairāk. Taču platformas tam ātri pielika punktu, bloķējot šos kontus.

Tīmekļa kameras modelis Oļegs sacīja, ka

agresīvā uzvedība pret krieviem tagad ir ievērojami samazinājusies. “Kara sākumā bija tikai apvainojumi, bet tagad tas vairs nevienu neinteresē.

Daudziem ir skaidrs, ka pie vainas nav vienkāršie krievi, bet gan Krievijas vadība,” sacīja Oļegs.

Vienīgā platforma, kas pārtrauca darbu ar Krievijas pilsoņiem, bija OnlyFans, jo bija grūti pārskaitīt naudu uz Krieviju. Pārējās platformas, no kurām neviena neatbildēja uz DW jautājumiem, joprojām ir pieejamas modeļiem Krievijā.

Tomēr modeļiem ir jāizmanto virtuālais privātais tīkls, lai maskētu savu atrašanās vietu.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.