Foto: EPA/Scanpix/LETA

Atbalsta pasākumiem Covid-19 krīzē rosina novirzīt vēl 75 miljonus eiro 6

Pievieno LA.LV

Finanšu ministrija (FM) aicinās valdību lemt par papildu 75 miljonu eiro novirzīšanu atbalsta pasākumiem nodokļu maksātājiem, liecina izskatīšanai valdībā iesniegtais FM rīkojuma projekts.

Lietas, ko ārvalstu tūristi apbrīno Latvijā – mēs paši pie tām jau esam pieraduši
Kokteilis
“Mani satrauc nostāšanās tumsas pusē” – Raimonda Paula mazmeitas pārdomas par valodām Latvijā uzkurina emocijas
“Tā vairs nebūs!” Saimniecība, kurā pašlasīšanai piedāvā zemenes, atklāj, cik bezkaunīgi izrīkojusies kāda četru vīriešu kompānija
Lasīt citas ziņas

Līdz šim Valsts ieņēmumu dienestam (VID) piešķirti 627,4 miljoni eiro, lai iestāde dažādās atbalsta programmās varētu novirzīt finansējumu Covid-19 krīzē cietušiem uzņēmumiem un darba ņēmējiem.

No šā gada sākuma līdz 4.jūnijam nodokļu maksātājiem izmaksāts atbalsts 444 840 396 eiro apmērā, bet atbalsta turpmākai izmaksai VID pieejami 182,6 miljoni eiro.

CITI ŠOBRĪD LASA

FM skaidroja, ka par vienu mēnesi pagarināts atbalsts sniegšanas periods Covid-19 krīzes skartajiem uzņēmumiem apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai, tāpēc, lai nodrošinātu nepārtrauktu atbalsta izmaksu nodokļu maksātājiem, nepieciešams lēmums par papildu finansējuma 75 miljonu eiro apmērā piešķiršanu VID no budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”.

Minēto summu plānots piešķirt VID, lai dienests nodrošinātu atbalsta sniegšanu nodokļu maksātājiem dīkstāvē esošu darbinieku, pašnodarbināto personu, individuālo komersantu un patentmaksātāju atlīdzības kompensēšanai, nepilnu darba laiku strādājošu darbinieku atlīdzības kompensēšanai un Covid-19 krīzes skarto uzņēmumu apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai.

Plānots, ka par līdzekļu novirzīšanu Ministru kabinets lems otrdien, 15.jūnijā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.