Foto-Shutterstock

Atbrīvo automašīnā ieslēgtu zīdaini 1

Pievieno LA.LV

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki atbrīvojuši automašīnā ieslēgtu trīs mēnešus vecu zīdaini, aģentūra BNS uzzināja VUGD.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Lasīt citas ziņas

Zīdainis automašīnā ticis ieslēgts pēc tam, kad viņa māte, kāpjot ārā no transportlīdzekļa, atstājusi tajā atslēgas. VUGD darbinieki, lai atbrīvotu zīdaini, automašīnai izsituši stiklu. Negadījums noticis Jūrmalā.

Tāpat VUGD palīdzējis atrast deviņus gadus vecu bērnu, kurš Rīgā, Juglas ielas apkaimē bija apmaldījies mežā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 39 izsaukumiem, no kuriem 16 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 15 ar glābšanas darbiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.