Mārtiņš Ķibilds.
Mārtiņš Ķibilds.
Foto: LTV/Ģirts Raģelis

Atklāts Mārtiņa Ķibilda nāves iemesls 6

Ģimene atklājusi televīzijas raidījumu vadītāja un veidotāja Mārtiņa Ķibilda nāves iemeslu, liecina tuvinieku ieraksts sociālajā tīklā “Facebook”.

Reklāma
Reklāma
Drošākās un nedrošākās Latvijas pilsētas, kur atrasties “X” stundā: mākslīgā intelekta prognoze
Šausminošs atklājums Latvijā: dzīvoklī atrasta sieviete, kas mirusi pirms 4 gadiem
Kokteilis
10. jūlijā mūs apspīdēs Briežu pilnmēness – tas īpašā veidā ietekmēs visas zodiaka zīmes
Lasīt citas ziņas

“Autopsijas rezultāts ir īss un nepielūdzams: “Akūta koronārā sirds slimība,” raksta tuvinieki, piebilstot, ka Mārtiņa sirds pārstāja pukstēt miegā Amsterdamas viesnīcā.

Jau vēstīts, ka negaidīti un pēkšņi 26.oktobrī mūžībā devies TV raidījumu vadītājs un veidotājs Mārtiņš Ķibilds.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atvadīšanās no Mārtiņa Ķibilda notiks 8.novembrī. Atvadīšanās un piemiņas dievkalpojums notiks plkst.11, Torņakalna baznīcā, Rīgā. Baznīcas durvis tiks atvērtas plkst.10.30.

Ķibilds Latvijas Televīzijā veidojis un vadījis tādus raidījumus kā “Atslēgas”, “Adreses” un “Kultūrdeva”. Agrāk viņš bijis arī raidījuma “Gribi būt miljonārs?” vadītājs.

Ķibilds bijis arī Latvijas Arhitektu savienības valdes priekšsēdētājs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.