Teroristi plānojuši uzspridzināt Rialto tiltu Venēcijā. AP/LETA

Atšifrē plānus uzspridzināt Rialto tiltu Venēcijā 0

Pievieno LA.LV

Džihādistu teroristu grupa plānojusi uzspridzināt slaveno 16.gadsimta Rialto tiltu pār Venēcijas Lielo kanālu, paziņojusi Itālijas policija.

Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
Lasīt citas ziņas

“Uzbrukums Venēcijā būs došanās tieši uz paradīzi, jo tur ir tik daudz neticīgo. Mēs sviežam bumbu un tad: bum, bum,” pārtvertajā sarunā teikuši potenciālie uzbrucēji, preses konferencē pavēstīja Venēcijas prokurors Adelči D’Ipolito.

Aizdomās turamie arī slavinājuši 22.martā Londonā pastrādāto teroraktu un runājuši par vajadzību sarīkot tādu pašu Venēcijā, paziņoja policijas preses pārstāvis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Saistībā ar plāniem sarīkot uzbrukumu aizturēti trīs vīrieši no Kosovas un viens nepilngadīgais. Reidi tika veikti naktī uz ceturtdienu; pilsētas vēsturiskajā centrā veiktas kratīšanas 12 vietās, pavēstīja policija.

Aizdomās turamie “reliģiski radikalizējušies”. Viņi noklausītajās sarunās arī apsprieduši vēlmi pievienoties islāma kaujiniekiem Sīrijā, kā arī lejupielādējuši tuvcīņas un nažu pielietošanas pamācības.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.