Austrālijas parlamenta spīkeru apsūdz naudas izšķiešanā 0

Pievieno LA.LV

Austrālijas policija sākusi oficiālu izmeklēšanu par aizdomām, ka valsts parlamenta priekšsēdētājs Pīters Slipers neatbilstoši izmantojis par nodokļu maksātāju naudu apmaksātus taksometra pakalpojumus.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Nosauktas pasaules drošākās un bīstamākās valstis 2026. gadā – Latvija ieņem negaidītu vietu
Lasīt citas ziņas

Policija paziņoja, ka izvērtējusi šādas aizdomas jau kopš pagājušā mēneša. Pirms nedēļas pats Slipers paziņoja, ka ir attaisnots jebkādās aizdomās, ka valdības departamenta izsniegtos taksometru kuponus ir izmantojis nelietderīgi. Apsūdzības par krāpšanos Sliperam var maksāt parlamenta spīkera amatu, kā arī sašūpot premjerministres Džūlijas Gilardas valdību.

Slipers aprīļa beigās paziņoja, ka uz laiku atkāpjas no amata pēc tam, kad izplatījās informācija, ka viņš ir seksuāli aizskāris bijušo darbinieku Džeimsu Ešbiju, tomēr viņš apgalvoja, ka ir bez vainas un solīja, kad tas izmeklēšanā tiks pierādīts, atgriezties spīkera amatā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.