Ekrānuzņēmums no video

Auto kļuva nevadāms. Vadītājs izstāsta avārijas apstākļus 3

Pievieno LA.LV

Drēgnais un lietainais laiks ceļus padarījis nelabvēlīgus automašīnu vadītājiem, un šādos laika apstākļos spēkrati jāvada īpaši piesardzīgi.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Neilgi pirms pusdienlaika trešdien kāds “Suzuki” šoferis piedzīvoja avāriju, braucot uz darbu pa Dienvidu tiltu. Ceļu satiksmes negadījumā cietušo nav, taču cietusī automašīna vairs nav lietojama.

Cietušā džipa vadītājs bija devies ceļā uz darbu un ievēroja atļauto braukšanas ātrumu, taču viena no priekšā braucošajām automašīnām pēkšņi aizšķērsojusi ceļu. Kā stāsta pats šoferis, pēc asā pagrieziena uz slidenā ceļa, viņa vadītais spēkrats vairs nebija vadāms.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.