LETA

Babkina pievienojas Horvātijas komandai Zagrebas “Novi” 0

Latvijas basketboliste Elīna Babkina līdz sezonas beigām pievienojusies Horvātijas klubam Zagrebas “Novi”, atsaucoties uz portālu “ebasket.gr”, vēsta “lovewomensbasketball.com”.

Kokteilis
Šīs ķīniešu zodiaka zīmes saņems skaidru mājienu “no augšas” un nākamgad pilnībā mainīs savu dzīvi
VIDEO. “Daudzi atstāj grozus un aiziet.” Pašapkalpošanās kases rada haosu un mulsina pircējus
Jaunā sistēma dzen stresā visus. “Šodien klasesbiedrs ar 39 temperatūru nāca uz skolu, lai uzrakstītu darbu. Nopietni?!?” 74
Lasīt citas ziņas

Šīs sezonas pirmajā pusē Babkina bija bez kluba, bet jau iepriekš šonedēļ sociālajos tīklos bija paziņojusi, ka gatava parakstīt jaunu kontraktu.

“Paldies visiem par atbalstu šajās grūtajās dienās,” rakstīja Babkina.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pagājušo sezonu Babkina uzsāka Tirgovištes “Municipal” komandā no Rumānijas, bet gadu mijā atstāja šo vienību, ko piemeklēja finansiālas problēmas un pārcēlās uz Čehijas komandu Prāgas ZVVZ USK. Kaut Prāgas klubs triumfēja Čehijas čempionātā, Babkina spēlēja sekundāru lomu. Līdz ar to šīs sezonas sākumā viņa bija bez kluba.

Zagrebas komandā Babkina aizstās saspēles vadītāju Ivu Ciglaru, kura šomēnes pārgāja uz Ungārijas vienību Šopronas UE.

FIBA Eirolīgā “Novi” komanda ar vienu uzvaru sešos mačos ieņem pēdējo, septīto, vietu, bet Viduseiropas līgā (MEL) tā ar desmit panākumiem 14 mačos ieņem trešo vietu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.