TV un radio ētera personība Baiba Sipeniece-Gavare.
TV un radio ētera personība Baiba Sipeniece-Gavare.
Publicitātes foto

Baibai Sipeniece – Gavarei šodien 50: jubilāre atzīst, ka sākumā šis cipars licies “šausmīgs” 0

Šovakar, 21.februārī, kinoteātra “Splendid Palace” lielajā zālē notiks vienreizējs Baibas Sipenieces-Gavares iznāciens stāvizrādes formā ar bufetes elementiem – īpašā jubilejas izrāde “Vienreiz jau var”. Sākums – plkst. 19:00.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Lasīt citas ziņas

Ar šo izrādi sāksies Baibas Sipenieces-Gavares pilnībā izpārdotā stāvizrāžu tūre. Deviņas izrādes Rīgā notiks kinoteātrī “Splendid Palace”, trīs – VEF Kultūras pilī; trīsreiz viņa viesosies arī Jelgavā, divreiz – Rēzeknē, Cēsīs, Ogrē, Ādažos, Liepājā, Valmierā, Siguldā, Mārupē, Rojā, kā arī citur Latvijā.

“Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai tiktu no tiem vaļā, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti interesantus cilvēkus,” – saka Baiba. Viņa piebilst: “Šajā savā pirmajā stāvizrādē gribu dalīties ar saviem dzīves notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši – kāzas, bēres, apkūlības, – ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā”.

CITI ŠOBRĪD LASA
Publicitātes foto

Baiba Sipeniece-Gavare ir latviešu humoriste, kino aktrise, televīzijas un radio raidījumu vadītāja, pasākumu vadītāja. Piedalījusies dažādos TV projektos un filmās, kā arī filmējusies vairākos humora šovos, tai skaitā “Lielais Brīnumzemes šovs”, “Ādamsoni”. 2005. gadā atveidojusi vienu no galvenajām lomām filmā “Es mīlu jūsu meitu!”. Tāpat vadījusi vairākus TV raidījumus, tostarp TV3 šovus “Dziesmu duelis”, “Dullais desmitnieks”, “Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņa”, “Dejo nost”, “Saimnieks meklē sievu” un “Sanāciet, sadziediet!”. Pašlaik B. Sipeniece-Gavare vada radiostacijas “Star FM” raidījumu “Zoopasta”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.