Koncerta vadītāji Lauris Reiniks un Baiba Sipeniece-Gavare.
Koncerta vadītāji Lauris Reiniks un Baiba Sipeniece-Gavare.
Publicitātes foto

VIDEO: Lauris Reiniks un Baiba Sipeniece – Gavare puspiecos no rīta jau strādā 0

Šogad režisors Māris Martinsons ir uzsācis darbu pie romantiskās “Jaungada taksometrs” turpinājum “Jaungada taksometrs II”, kas uz kinoekrāniem pirmizrādi piedzīvos jau šī gada decembrī, kamēr TV skatītājiem tieši 31.decembrī būs iespēja noskatīties filmas pirmo daļu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars 12
Lasīt citas ziņas

Arī šajā daļā, tāpat kā pirmajā, galveno taksista lomu atveido dziedātājs un TV šovu vadītājs Lauris Reiniks un viena no galvenajām lomām filmā ir arī radio STAR FM ētera personībai Baibai Sipeniecei – Gavarei.

Šajās dienās filmēšanas komanda intensīvi strādā un jau 4:30 no rīta gan Lauris, gan Baiba atrodas filmēšanas laukumā, lai strādātu. Baiba gan atzīst, ka tā kā nākot vēl miegs, bet Lauris saka, ka visa komanda “turējusies” un tā īsti aizmidzis nav neviens.

CITI ŠOBRĪD LASA

Baiba stāsta: “Ja cilvēkam ir iespēja strādāt to darbu, kas viņam patīk un ja viņam par to vēl maksā, tad runāt par “garozu” ir patiešām nevietā.”

Lauris Reiniks atzina, ka viņam ar Baibu ir ļoti siltas un draudzīgas attiecības, bet filmēšanas laukumā gandrīz vai tradicionāli viņi viens otram “iedzeļ” ar kādu joku.

Video skaties te:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.