Rūdolfs Balcers ceturto reizi sezonā guvis divus vārtus vienā mačā.

Balcers pēc astoņu spēļu pārtraukuma atkal gūst vārtus 0

Talantīgais Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers astoņās spēlēs pēc kārtas nespēja gūt vārtus, taču piektdien 21 gadu veicais uzbrucējs pārtrauca savu “sauso” sēriju, palīdzot Belevilas “Senators” komandai gūt uzvaru Amerikas Hokeja līgas (AHL) čempionāta spēlē.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

“Senators” savās mājās rezultatīvā mačā ar 7:6 (2:1, 3:3, 2:2) uzvarēja AHL pašreizējo čempioni Toronto “Marlies”.

Balcers sezonu sāka teicami – ar četriem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm četros mačos, taču turpinājums nesekoja un nākamajās astoņās spēlēs viņš nopelnīja vien trīs punktus par asistēšanu partneriem. Krietni veiksmīgāka spēle viņam bija piektdien, jo izdevās nopelnīt divus rezultativitātes punktus. Jau spēles trešajā minūtē Balcers asistēja Kristianam Volaninam, kurš atklāja rezultātu, bet 35.minūtē latvietis panāca neizšķirtu 4:4.

“Senators” uzvaras vārtus iemeta pusotru minūti pirms pamatlaika beigām, pārtraucot divu zaudējumu sēriju. Lielisks Belevilas komandā bija Dreiks Batersons, kurš nopelnīja sešus rezultativitātes punktus (1+5).

Balcers šosezon 13 mačos ir iemetis piecus vārtus un sešas reizes asistējis parneriem, ar 11 punktiem esot komandas otrs rezultatīvākais spēlētājs.

Vēl vienā piektdien notikušā spēlē Ņikita Jevpalovs ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Lavalas “Rockets” komandai viesos ar 5:1 (3:0, 0:1, 2:0) uzvarēt Klīvlendas “Monsters”. Klīvlendas vārtus sargāja Matīss Edmunds Kivlenieks, tiekot galā ar 19 no 24 metieniem.

Jevpalovs šosezon 14 mačos bijis pieticīgs, nopelnot 2+1, bet Kivlenieks četrās spēlēs vidēji ielaidis 3,08 ripas un atvairījis 88,7% metienu.

Tikmēr tukšā palika Teodors Bļugers, bet Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” viesos ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Providensas “Bruins”. Bļugers, kurš ir “Penguins” kapteiņa asistents, šosezon 12 spēlēs ir guvis četrus vārtus un divas reizes rezultatīvi piespēlējis.