Publicitātes foto

“Baltajā naktī” “2ANNAS” dejos un ielūkosies kaķa privātajā dzīvē 0

Rīgas Starptautiskais filmu festivāls „2ANNAS“ mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts” ietvaros naktī no 9. uz 10. septembri piedāvās īpašu pasākuma programmu divās vietās Rīgā – „2ANNAS dejo” Alojas kvartālā un „Kaķa privātā dzīve” kinoteātrī „K. Suns”.

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Ukrainas galvenais izlūks palika dzīvs – detaļas, kā Kijivai izdevās izjaukt “Putina vilku suņa” atentātu pret Budanovu
Kokteilis
TESTS. Karstuma neatņemamais pavadonis… Ko par tevi var pateikt mīļākā saldējuma garša? 1
Lasīt citas ziņas

“2ANNAS dejo” notiks pasākumu norises vietā “Darbnīca”, kur apmeklētāji varēs baudīt tematiskas lekcijas, kino seansus, performances un dejas līdz pat rītausmai. Vakaru ievadīs kinozinātnieka Viktora Freiberga lekcija un saruna „Deja, kamera, kino”, kurai pievienosies horeogrāfe Sintija Siliņa un klausītāji. Turpinājumā apmeklētājiem tiks piedāvāta Nīderlandes filmu festivāla “Cinedans” filmu izlase un „2ANNAS” kuratoru veidotā programma „2ANNAS dejo” – īsfilmu izlase par deju un tās attīstību kino. Noslēgumā VJ Lindas Konones performance „Ekrāna deja” kopā ar mūziķi Bastard GYZUS un grupu „Vairāk kauna nav”.

Kinoteātrī „K. Suns” „2ANNAS” prezentēs īpaši atlasītu, Latvijā veidotu īsfilmu programmu. Seansus ievadīs režisoru Maijas Derēnas un Aleksandra Hamida mēmās filmas fragments „Kaķa privātā dzīve” (1944), ko dzīvajā izpildījumā ieskaņos balss improvizācijas māksliniece Dana Indāne. Programmā būs iekļautas latviešu režisoru jaunākās filmas, kā arī seansi ar pēdējo gadu labākajām Latvijas īsfilmām. Pēc katra seansa skatītājiem būs iespēja balsot par interesantāko filmu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgas Starptautiskais filmu festivāls „2ANNAS” ir pirmais neatkarīgais īsfilmu festivāls Baltijas valstīs. Festivāls 2017. gada nogalē norisināsies jau 22. gadu. Viens no „2ANNAS” galvenajiem mērķiem ir sabiedrības izglītošana par kino kā svarīgu mākslas un sabiedrības norišu izpausmes veidu, tādēļ „2ANNAS” komanda dodas pie skatītājiem, rādot gan latviešu režisoru jaunākās filmas, gan pasaules īsfilmu festivālu atzītus mākslas darbus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.