Baltieši vairo noziedzību Somijā 5

Dzīvokļu zādzību skaits Somijā pēdējo desmit gadu laikā ir dubultojies, atsaucoties uz policijas pārstāvju teikto, vēsta laikraksts “Helsingin Sanomat”.

Kokteilis
10 lietas, ko darīja 80. gadu bērni un kas šokētu mūsdienu bērnus
Baltijas jūra apdraudēta? NATO gatavojas Krievijas hibrīduzbrukumiem 41
FOTO. Uzmanību autovadītājiem! Vidzemes šoseju klāj melnais ledus – automašīnas netiek kalnā, vairākas iebraukušas grāvī 48
Lasīt citas ziņas

Inspektors Tommi Rēns norādījis, ka aptuveni trešdaļu ielaušanos veic ārzemnieku bandas, uz kuru rēķina arī notiek noziedzības pieaugums. Mobilās zagļu grupas no Baltijas valstīm un Austrumeiropas parasti ar prāmjiem ierodas Helsinkos un Turku, paveic noziegumus un tad rotē uz nākamo valsti. Helsinkos šogad reģistrētas 190 dzīvokļu zādzības iepretim 153 šajā pašā laikā 2015. gadā. Kopējais dzīvokļu zādzību skaits aizvadītajā gadā sasniedza 390 gadījumus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.