Foto – Leta/Facebook.com

Baņķieris Oļegs Fiļs vairs neslēpj jauno mīļoto 0

Pēc šķiršanās no sievas vīnzines Santas Zāmueles (41) baņķieris, likvidējamās bankas “ABLV Bank” līdzīpašnieks un padomes priekšsēdētājs Oļegs Fiļs (44) atkal ir iemīlējies un vairs neslēpj attiecības ar bankas darbinieci, divu dēlu māmiņu Kristīni Jelinsku (26), kurai arī pavisam nesenā pagātnē ir šķirta laulība, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

Šopavasar tika šķirta Fiļa un Zāmueles laulība, kas tika noslēgta 2016. gada 1. oktobrī Rīgas Sv. Magdalēnas Romas katoļu baznīcā. Neilgi pēc kāzām pāris noslēdza laulību līgumu par visas mantas šķirtību.

Atgādināsim, ka pirms nepilna mēneša žurnāls “Privātā Dzīve”  jau rakstīja, ka Oļegs Fiļs ir redzēts kopā ar bankas darbinieci Kristīni. Bet žurnālista jautājums par romantiskajām attiecībām ar viņas bosu jauno sievieti toreiz ļoti samulsināja, taču apdomājusies, viņa atbildējusi: “Labi, rakstiet! Bet tās ir muļķības pilnīgākās!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Pagājušajā nedēļā Oļegs Fiļs kopā ar mīļoto vakariņoja kādā restorānā, kur viņi arī tika iemūžināti žurnāla “Kas Jauns” fotogrāfijās.

Oļega Fiļa īpašumu vērtība tiek lēsta vairāk nekā 300 miljonu eiro apmērā.


LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.