foto: LETA

Hokejists Bārtulis nodibinājis uzņēmumu 0

Hokejists Oskars Bārtulis nodibinājis uzņēmumu, kas nodarbosies ar industriālās auto tehnikas apstrādi.

“Sākumā domāju, ka kļūda…” Pircējs pamatīgi samulsis par lasīto uz “Selgas” produkta iepakojuma
DJ Ella, Chris Noah, Fiņķis… Nosaukti šova “Koru kari” jaunās sezonas visu 10 koru vadītāji
Viedoklis
Armands Puče: Trampa utošanās var dot pasaulei vēsturisku labumu
Lasīt citas ziņas

Pagājušajā nedēļā reģistrēts jauns uzņēmums SIA “Krown Industry” ar 30 000 eiro pamatkapitālu. Šī uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Oskars Bārtulis, liecina “Firmas.lv” informācija. Savukārt uzņēmuma vienīgais valdes loceklis ir autosportists Ivars Vasaraudzis.

“Pašlaik uzņēmums vēl aktīvi nefunkcionē. Tā darbība būs attiecināma uz industriālās jeb smagās tehnikas auto apstrādi. Darbosimies, lai cilvēkiem, kuru īpašumā ir smagā tehnika, piemēram, kombaini un traktori, tā ilgāk kalpotu,” sarunā ar aģentūru LETA sacīja uzņēmuma valdes loceklis Vasaraudzis. “Tāds pats process noris arī vieglajām automašīnām, taču mēs koncentrēsimies uz smago tehniku. Veidosim savu auto apstrādes centru, kā arī būs izbraukuma vienība.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Zīmīgi, ka jūlija sākumā Bārtulis bija Vasaraudža stūrmanis Latvijas rallijsprinta posmā “Gulbis”, kas norisinājās Gulbenē.

Hokejists Bārtulis pagājušajā sezonā spēlēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībā Doņeckas “Donbass”, kas Ukrainā valdošās situācijas dēļ jaunās sezonas čempionātā nepiedalīsies. Nākamā sezona raksturota kā kluba “akadēmiskais pārtraukums”. Ar spēlētājiem un treneriem noslēgtie līgumi tikuši iesaldēti uz vienu gadu, bet tiem ļauts vienoties ar citām komandām par viena gada līgumiem.

Pagaidām vēl nav zināms, kur Bārtulis varētu spēlēt nākamajā sezonā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.