Ekrānšāviņš no BBC.co.uk

Bedfordas cietumā Lielbritānijā sācies ieslodzīto dumpis 0

Ieslodzītie Bedfordas cietumā, kas atrodas uz ziemeļiem no Londonas, sākuši nemierus un pārņēmuši savā kontrolē daļu cietuma teritorijas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Melnā svītra ir aiz muguras: šīs zodiaka zīmes septembra beigās beidzot spēs atvadīties no problēmām
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Eksperti brīdina par jaunas katastrofas tuvošanos: 90 procenti cilvēces var iet bojā
Lasīt citas ziņas

“Noticis nopietns incidents, kurā divus [cietuma] spārnus pārņēmuši ieslodzītie,” aģentūrai “Reuters” atklāja cietumsargu asociācijas pārstāvis.

Daži cietumsargi atkāpušies uz drošām vietām, pavēstīja cietumsargu asociācijas vadītājs Stīvs Gilans. Viņš atklāja, ka nemieros varētu būt iesaistīti pat 200 ieslodzītie.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz incidenta vietu tiek nogādāti īpaši apmācīti cietumsargi, kuriem būs jātiek galā ar ieslodzīto nemieriem.

Nav ziņu par cietušajiem, pavēstījuši mediķi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.