Devids Bekhems ar saviem bijušajiem komandas biedriem kļuvis par futbola kluba līdzīpašnieku.
Devids Bekhems ar saviem bijušajiem komandas biedriem kļuvis par futbola kluba līdzīpašnieku.
Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Bekhems ar bijušajiem komandas biedriem kļūst par futbola kluba īpašnieku 0

Bijušais Anglijas futbola izlases kapteinis Deivids Bekhems kļuvis par pēc spēka piektās angļu futbola līgas kluba “Salford City” līdzīpašnieku, šo godu dalot kopā ar vairākiem saviem kādreizējiem komandas biedriem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
10. jūlija pilnmēness būs liktenīgs tieši šīm zodiaka zīmēm
“Manām meitenēm jāēd plika maize. Vai rīt brokastis atkal nedabūs?” Skaisto svētku sajūtu aizēno organizatoriskas nedienas 1
“Nav iespējams veikt zvanus, nedarbojas internets!” Baltijā daudzviet bija pārtrūkuši operatora “Tele2” sakari 54
Lasīt citas ziņas

Bekhems iegādājies 10% no “Salford City” akcijām. Šīs komandas akcionāru lokā ir arī brāļi Fils un Gerijs Nevili, Raiens Gigss, Pols Šolss un Nikijs Bats. Bekhems ar šiem vīriem savulaik spēlēja kopā Mančestras “United” komandā.

Bijušo futbolistu kompānijai šobrīd pieder 60% Salfordas kluba akciju, kamēr 40% ir singapūrieša Petera Lima īpašumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Salford City” aizvada labu sezonu, jo Nacinālajā līgā šobrīd ir trešajā vietā, pretendējot uz paaugstinājumu jeb iekļūšanu “League Two”, kas pēc spēka ir ceturtais Anglijas futbola līgu līmenis.

Bekhems jau ir līdzīpašnieks ASV futbola klubā Maiami “Inter”, kas 2020.gadā debitēs ASV augstākajā futbola līgā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.