Biedriņam četri punkti “Warriors” zaudējumā pret “Suns” , plus VIDEO 0

Zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē pirmdien piedzīvoja latvieša Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas “Warriors” komanda, kas izbraukumā ar rezultātu 91:102 (26:25, 21:26, 22:21, 22:30) piekāpās Fīniksas “Suns” vienībai.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 68
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem

Piecas minūtes pirms mača beigām “Warriors” zaudēja ar 80:83, taču turpinājumā “Suns” veica izrāvienu 11:3, panākot izšķirošo pārsvaru 94:83.

Biedriņš maču sāka savas komandas sākumsastāvā, laukumā pavadot 12 minūtes, kuru laikā guva četrus punktus, realizējot divus no četriem izpildītajiem divpunktu metieniem, bet garām grozam raidīja abus soda metienus.

Vēl latvietis izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izpildīja divas rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu, pieļāva divas kļūdas un nopelnīja četras piezīmes.

“Warriors” komandā rezultatīvākais ar 18 gūtajiem punktiem bija Monta Eliss, kurš izpildīja arī 11 rezultatīvas piespēles, bet Dominiks Magvairs izcēlās ar 14 punktiem.

Savukārt “Suns” rindās Stīvs Nešs guva 21 punktu.

NBA Rietumu konferences kopvērtējumā šobrīd “Warriors” ar divām uzvarām piecās aizvadītajās spēlēs ieņem 12.vietu, bet “Suns” komanda ar tādu pašu uzvaru un zaudējumu attiecību atrodas divas pozīcijas augstāk.

Šajā spēlē Andris Biedriņš pirmo reizi šosezon stājās uz soda metiena līnijas, taču neviens no diviem raidījumiem nebija precīzs.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/jTpRsZ110Mw” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>