Biedriņš gūst punktus NBA spēlē 0

Pievieno LA.LV

Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas “Warriors” otrdien NBA spēlē izbraukumā ar 94:98 piekāpās Memfisas “Grizzlies”.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Latviešu centrs laukumā pavadīja 17:44 minūtes un guva divus punktus, realizējot vienīgo divpunktu metienu. Biedriņam tie bija pirmie punkti kopš 17. marta. Pēc tam viņš septiņus mačus izlaida traumas dēļ, bet atgriešanās spēlē svētdien pa grozu nemeta ne reizi. 

Tāpat mačā pret Memfisas komandu Biedriņš izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu un četras reizes pārkāpa noteikumus. Viņa efektivātes rādītājs bija negatīvs -4.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rezultatīvākais zaudētājiem ar 22 punktiem bija Deivids Lī, kurš izcīnīja arī 13 atlēkušās bumbas. Savukārt uzvarētājiem 19 punktus savāca Odžī Maijo.

Goldensteita ar 20 panākumiem 52 spēlēs austrumu konferencē saglabā 13. vietu, savukārt Mefisai ir 30 uzvaras un piektā vieta austrumos.

 

 

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.