Ekonomika
Bizness

Bijušais “Maxima Latvija” vadītājs Vilcmeiers turpmāk vadīs “Skonto Group”0

Publicitātes foto

Trešdien, 29. aprīlī, par Latvijā vadošās būvniecības un būvmateriālu ražošanas uzņēmumu grupas “Skonto Group” vadītāju un valdes priekšsēdētāju ir apstiprināts Andris Vilcmeiers.

Stājoties amatā, Andris Vilcmeiers kļūs arī par grupas uzņēmuma “Latvijas energoceltnieks” valdes priekšsēdētāju. Savukārt līdzšinējais “Skonto Group” vadītājs un īpašnieks Rihards Rāvis turpinās darbu uzņēmuma vadības komandā.

“Skonto Group” valdei pievienosies arī “Skonto Prefab” vadītājs Mārtiņš Ķeņģis. Līdz šim uzņēmuma valdē strādāja Dmitrijs Soldatenko un Raimonds Freimanis, kuri darbu valdē turpinās.

“Grupas uzņēmumi pēdējo gadu laikā ir nostiprinājuši savas pozīcijas ārvalstu tirgos, kļūstot par nozīmīgu ražošanas eksporta uzņēmumu no Latvijas. Šobrīd, kad visa pasaule piedzīvo COVID-19 vīrusa izplatību, mans uzdevums būs rast risinājumu, lai uzņēmumi spētu maksimāli pielāgoties jaunajiem tirgus apstākļiem un ekonomiskajai situācijai Eiropā.

Augsta efektivitāte, mūsdienīgi tehnoloģiskie risinājumi, spēja pielāgoties katra klienta individuālajām vajadzībām un profesionāla darbinieku komanda arī turpmāk būs grupas darbības un konkurētspējas pamatā,” norāda “Skonto Group” vadītājs Andris Vilcmeiers.

Andris Vilcmeiers iepriekš ir vadījis tādus nozīmīgus uzņēmumus kā “Maxima”, putnu fabrika “Ķekava”, kā arī ieņēmis vadošus amatus dažādos tranzīta un loģistikas nozares uzņēmumos. Andris Vilcmeiers strādājis arī auditorkompānijā “PricewaterhouseCoopers Latvia”.

“Skonto Group” ir Latvijā vadošā būvniecības un būvmateriālu ražošanas uzņēmumu grupa, kura 85% no darbības apjoma eksportē ārvalstu tirgos.

Grupas uzņēmumi nodrošina pilna cikla pakalpojumus saviem klientiem – sākot ar inženiertehnisko risinājumu izstrādi, konstrukciju ražošanu Latvijā un beidzot ar to piegādi uz mērķa tirgiem un montāžu.

Saistītie raksti

“Skonto Group” ietilpst šādi uzņēmumi – “Skonto Prefab”, “Skonto Plan Ltd”, “Latvijas energoceltnieks”, “Cross Timber Systems” un “Skonto Concrete Cladding”.

Pērn grupas uzņēmumu apgrozījums sasniedza 161 miljonu eiro, savukārt darba spēka nodokļos Latvijas valsts budžetā “Skonto Group” veica maksājumus vairāk nekā 14 miljonu eiro apmērā.

Grupas uzņēmumu galvenie ārvalstu tirgi ir Lielbritānija, Skandināvijas valstis un Vācija.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
900 km par 300 miljoniem: beidzot publisko karti ar ceļu posmiem, ko plāno saremontēt. Kurš un kā pieņēma gala lēmumu?
1 stunda
AO
Andris Ozoliņš
Dabā
“Vilks kļūtu zaļš aiz skaudības.” Krišjānis Lielupes krastā uzbūvējis salmu māju tikai no vietējiem materiāliem 1
8 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Jēkabpilī notikusi smaga divu traktoru sadursme
1 stunda
LA
LA.LV
Veselam
VIDEO. Rozentāle: Gripas vakcīna netieši var pasargāt no Covid-19
2 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Esmu pieņēmusi lēmumu daļu savu darbu iznīcināt!” Pazīstamā tēlniece Olga Šilova skaidro, kāpēc tā rīkosies
Intervija 2 stundas