BK “Ventspils” basketbolisti

BK “Ventspils” sarūgtina savu bijušo treneri 0

BK “Ventspils” komanda otrdien “Pafbet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) regulārā čempionāta mačā viesos ar rezultātu 95:77 (23:21, 29:16, 27:25, 16:15) pārspēja sava bijušā trenera Roberta Štelmahera vadīto un Aigara Šķēles pārstāvēto “Kalev/Cramo”.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Ventspilniekiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Jānis Kaufmanis, pa 13 punktiem guva Mārcis Vītols un Timotijs Šortss, bet 12 punkti bija Raienam Luteram. Ar deviņām atlēkušajām bumbām atzīmējās Linards Jaunzems, bet trīsreiz pretiniekus nobloķēja Klāvs Čavars.

Tikmēr laukuma saimniekiem pārliecinoši labākais bija Kails Vinaless, kurš guva 27 punktus.

Latvijas izlases basketbolists Aigars Šķēle, kurš pārstāv Tallinas klubu, otrdien nebija komandas pieteikumā.

Kurzemnieki pamatus uzvarai ielika otrajā ceturtdaļā, kurā guva 13 punktus pēc kārtas, deviņus punktus šajā izrāvienā iemetot Kaufmanim. Otrajā puslaikā laukuma saimnieki pietuvojās līdz mīnus septiņiem punktiem, bet cīņas gaitu lauzt nespēja.

Latvijas vienība bija pārāka cīņā zem groziem (39/26 atlēkušās bumbas) un krietni precīzāk realizēja metienus no spēles (68%/47% divpunktu metienos un 40%/23% tālmetienos).

Ventspils komanda šosezon 17 spēlēs svinējusi 12 uzvaras un turnīra tabulā ieņem ceturto vietu, kamēr “Kalev/Cramo” ar 14 panākumiem 17 cīņās ir par vietu augstāk.