Ekonomika
Bizness

“BookingGroup” Latvijā pirms 10 gadiem karjeras augšupeju iesāka ar diviem darbiniekiem0

Publicitātes foto.

Pēdējās desmitgades laikā Latvijas uzņēmums „BookingGroup” izaudzis par ir vienu no pasaules līderiem tiešsaistes auto rezervēšanas tirgū, un šodien – 9.maijā – atzīmē savu 10 gadu jubileju, portālu “La.lv” informēja „BookingGroup” satura marketinga un komunikācijas vadītājs Andrejs Ambarovs.

Šajā laikā uzņēmums, kurā sākotnēji strādāja divi cilvēki, ir ieguvis vadošo pozīciju savā nozarē. „BookingGroup” panākumi un straujā izaugsme ir bijusi iespējama, pateicoties principa “būt kopā ar klientu pirms nomas, tās laikā un pēc tās” ievērošanai, augstam apkalpošanas līmenim, novatorisku tehnoloģiju izmantošanai, pastāvīgai jaunu tirgu meklēšanai un to iekarošanai, kā arī, protams, kompānijas darbinieku centieniem un komandas saliedētībai.

Šobrīd „BookingGroup” sniedz automašīnu nomas tiešsaistes rezervēšanas pakalpojumus vairāk nekā 20000 nomas vietās 150 pasaules valstīs, izmantojot interneta vietnes EconomyBookings.com un Avtoprokat.ru. Tam ir vairāk nekā 850 partneru visā pasaulē, tajā skaitā, pasaules lielākie autonomas uzņēmumi, tādi kā Enterprise Holdings, DollarThriftyAutomotiveGroup, Europcar, Sixt un daudzi citi, kas ļauj „BookingGroup” piedāvāt ļoti plašu, visa veida transportlīdzekļu klašu izvēli par izdevīgām cenām.

Arī uzņēmuma tālākas attīstības nākotnes plāni ir optimistiski, ir izveidots un jau darbojas viesnīcu rezervēšanas pakalpojums, un jau tuvākajā laikā būs iespēja rezervēt arī ceļojumus.

Saistītie raksti

Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Rīgā. Tajā 2018. gadā strādā 65 darbinieki, un tā apgrozījums 2017. gadā bija 27 915 531 eiro.

„BookingGroup” ir Latvijā izveidots tiešsaistes rezervācijas pakalpojumu uzņēmums, kura darbības pamatprincipi ir nodrošināt visaugstāko klientu apkalpošanas kvalitāti.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.