Andrijs Radzuelina
Andrijs Radzuelina
Foto: Rijasolo/AFP/SCANPIX/LETA

Āfrikas zemēs sāk tirgot “brīnumlīdzekli” pret Covid-19 1

Viesturs Sprūde, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
“Papucim būtu derējis pamācīties no dēla…” Sieviete vīlusies piedzīvotajā izrādes laikā, citi “vainīgo” aizstāv 7
“Un ko “Lidl”, “Maxima”, “Rimi”, “Senukai”? Iekasē tikai no tautas naudiņu,” pirms “Melnās piektdienas” latvieši atklāj vienu veikalu, kur jādodas iepirkties
Kokteilis
Viņus ātri var atpazīt: 16 brīdinājuma pazīmes, ka jums ir darīšana ar ļaunu cilvēku
Lasīt citas ziņas

Madagaskaras prezidents, uzņēmējs Andrijs Radzuelina sācis koronavīrusa skartajās Āfrikas zemēs tirgot no dažādiem augiem pagatavotu mikstūru, kas, kā tiek apgalvots, palīdzot saslimšanas gadījumā ar Covid-19.

Daļa kontinenta valstu gan atteikušās to izplatīt, norādot, ka laboratoriskie izmeklējumi neapstiprina ārstnieciskās īpašības, ja neskaita atvieglotu atkrēpošanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī Pasaules veselības organizācija atzinusi, ka nav pierādījumu šo zāļu efektivitātei cīņā pret Covid-19.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.