LETA

Čaklā un Lāčplēša vietā Saeimā nāk Liepiņa un Plavinska 0

Šodien Saeima plenārsēdē apstiprināja 11.Saeimas deputāta pilnvaras Līvijai Plavinskai un uz laiku – Lienei Liepiņai, kuras parlamentā aizstās līdzšinējos tautas kalpus Jāni Lāčplēsi un Ingmāru Čaklo, portālu “LA.lv” informēja Saeimas Preses dienestā.

 

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Tavs dzimšanas mēnesis atklāj, kā tu reaģē uz pārmaiņām – sakritība ir biedējoša
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Lasīt citas ziņas

Pirms Saeimas balsojuma Plavinska un Liepiņa nodeva deputāta svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu.

Plavinska 11.Saeimā ievēlēta no politisko partiju apvienības “Vienotība” kandidātu saraksta Latgales vēlēšanu apgabalā un Saeimā nokļuva, jo deputāta mandātu nolika Daugavpils pilsētas domē ievēlētais Lāčplēsis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Liepiņa 11.Saeimā ievēlēta no “Vienotības” kandidātu saraksta Vidzemes vēlēšanu apgabalā un Saeimas iekļuva, jo deputāta mandātu nolicis Ingmārs Čaklais.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.