Foto – Ieva Čīka/LETA

Čakšas dekrēta laikā jaunu veselības ministru nemeklēs 8

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) virzītās veselības ministres Andas Čakšas vietā jauns ministrs netiks meklēts, jo ministre ir apņēmības pilna pēc bērna piedzimšanas atgriezties pie pienākumu pildīšanas trīs mēnešu laikā, vēsta TV3.

Reklāma
Reklāma
Katastrofa ir tuvu: Ukraina rekordlielā ātrumā iznīcina Krievijas naftas pārstrādes rūpnīcas – 12 dienās apturētas piecas
Eiropieši pirmdien sēdēs aiz durvīm – situācija draudīga; Tramps dod mājienu, kurā pusē nostājies 122
Veselam
Tie palīdzēs mazināt cukura līmeņa svārstības! 8 pārtikas produkti, kurus ir vērts iekļaut savā ikdienas ēdienkartē
Lasīt citas ziņas

Čakšas prombūtnes laikā viņas pienākumus uzticēs pildīt kādam ministram, bet vēl nav izlemts, kuram, informēja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis un piebilda, ka Čakša dekrēta atvaļinājumā varētu būt aptuveni trīs mēnešus.

Pēc Brigmaņa domām, nepilnu gadu pirms Saeimas vēlēšanām meklēt jaunu veselības ministru neesot lietderīgi. Pārrāvuma veselības aprūpes reformu ieviešanā nebūšot, jo šobrīd viss reformas smagums gulstas uz Saeimas Sociālo lietu komisijas deputātiem, kuri skata jauno veselības aprūpes finansēšanas likumu, piebilda ZZS politiķis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, Čakšai nākamā gada janvārī gaidāms ģimenes pieaugums. Tā būs pirmā reizi Latvijas vēsturē, kad kāds no ministriem plāno doties bērna kopšanas atvaļinājumā, līdz ar to šādām situācijām nav atbilstoša tiesiskā regulējuma.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.