Čehi rezultatīvā cīņā uzvar amerikāņus un iekļūst pusfinālā 0

Čehijas hokeja izlase, otrajā periodā iemetot trīs ripas vairākumā, ar 4:3 pārspēja ASV hokejistus un kā pirmā iekļuva pasaules čempionāta pusfinālā.

“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu
Norvēģijā ir pilsēta, kuras iedzīvotājiem jau vairāk nekā 70 gadus ir aizliegts nomirt. Nežēlīgs liktenis sagaida tos, kuri saslimuši 30
VIDEO. “Divas mašīnas pašvaldības policijas atbrauca” – Ogrē slēgts bērnu izveidotais dzērienu veikals

Pirmais periods aizritēja azartiskā cīņā ar nelielu amerikāņu pārsvaru, bet noslēdzās neizšķirti 1:1. Uz amerikāņa Broka Nelsona gūtajiem vārtiem vairākumā atbildēja čehu kapteinis Tomašs Rolineks. Otro periodu daudz labāk iesāka čehi, vairākas reizes bīstami apdraudot Tima Tomasa sargāto cietoksni. 27. minūtē ASV izlases kapteinis Džastins Abdelkaders bīstami nospēlēja pretinieka galvā, bet tiesneši viņam 5+20 minūšu soda iedeva tikai pēc video noskatīšanās, izraisot lielu amerikāņu neapmierinātību. Lai nu kā, Čehijas izlase saplosīja pretinieku vārtu priekšu un pusotras minūtes laikā guva trīs vārtus, tiesa, ieskaitīja tikai divus – Tomašam Hertlam un Romānam Červenkam. Červenka guva vēl vienus ar slidu, bet ripu vārtos iebakstīja Tomass – tiesneši skatījās video un atzina tos par nelikumīgiem. Otrā perioda beigās Nelsons, nosēdējis desmit minūšu disciplināro sodu, pretinieku laukumā muļķīgi nopelnīja divīti un Ondžejs Nemecs guva Čehijai ceturtos vārtus.

Amerikāņi vairāk kā trīs minūtes pirms pamatlaika beigām nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un gandrīz izglābās – divas ripas iemeta Tailers Džonsons, tomēr čehi pārsvaru nosargāja un iekļuva pusfinālā.