Foto – LETA/EPA

Černobiļas zonā apturēta ugunsgrēka izplatīšanās 0

Bijušās Černobiļas AES aizliegtajā zonā trešdienas rītā tika ierobežots un apturēts ugunsgrēks, kas otrdien bija izcēlies mežsaimniecībā “Černobiļas gārša”, paziņoja Ukrainas Ārkārtas situāciju valsts dienests.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Ārsti nosauc 8 lietas, kas “nogalina” tavus ceļgalus
Veselam
“Izspiedu pumpu “nāves trijstūrī” un nonācu neatliekamajā palīdzībā uz četriem recepšu medikamentiem!” Sieviete dalās ikdienišķā situācijā, kas viņu varēja arī nogalināt
Kokteilis
Ko katra zodiaka zīme patiesībā vēlas attiecībās? Lauvām nepieciešama atzinība, Auniem – kaislība
Lasīt citas ziņas

Ugunsgrēks plosījās apmēram 320 hektāru platībā Kijevas apgabala Ivankovas rajona Burjakovkas, Rudņas Iļkiņeckas, Gļinkas un Lubjankas ciemu tuvumā.

Ugunsgrēka dzēšanā piedalījās 305 cilvēki ar 51 tehnikas vienību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ārkārtas situāciju valsts dienesta Kijevas apgabala pārvalde informēja, ka situācija tiek kontrolēta, bet uguns dzēšana vēl turpinās un to koordinē šī dienesta vadītājs Zorjans Škirjaks.

Ukrainas iekšlietu ministrs Arsens Avakovs paziņoja, ka ugunsgrēks tika apturēts piecu kilometru attālumā no Černobiļas AES radioaktīvo atkritumu sarkofāgiem.

Izmeklēšana vēl noskaidros, vai ugunsgrēks izcēlies tīšas dedzināšanas vai neuzmanīgas rīkošanās ar uguni dēļ.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.