Foto-Shutterstock

Cēsīs veikalā “Maxima” izcēlies ugunsgrēks 6

Cēsīs veikalā “Maxima” bija izcēlies ugunsgrēks, pašlaik liesmas jau nodzēstas, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

6 visilgāk kalpojošās automašīnu markas, kas populāras Latvijā. Ja tev ir šāds auto, nemaz neplāno pārdot!
Veselam
10 pazīmes, ka tev jau ir izdegšana vai drīzumā tā būs, ja neko dzīvē nemainīsi
Veselam
Vai tu ej gulēt pārāk vēlu? Uzzini, cikos katras vecuma grupas pārstāvjiem vislabāk iet gulēt, lai miegs būtu kā lāčiem ziemā
Lasīt citas ziņas

Viņa paskaidroja, ka ēkai bija aizdedzies jumts sešu kvadrātmetru platībā. Ēkas apmeklētāji bija evakuēti pirms VUGD ierašanās.

“Maxima” pārstāvis Jānis Beseris norādīja, ka pirms plkst.12, veicot gaisa kondicioniera uzstādīšanas darbus Gaujas ielā, aizdegās jumta siltumizolācijas materiāls.

CITI ŠOBRĪD LASA

Apsardzes darbinieki, jau konstatējot deguma smaku, nekavējoties izsauca VUGD un organizēja veikala klientu un darbinieku evakuāciju. Neilgi pēc ierašanās VUGD darbinieki liesmas lokalizēja, norāda Beseris.

Starpgadījumā neviens nav cietis.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.