Publicitātes foto

Cēsu Mākslas festivāla centrā šogad būs Ziemeļvalstis 0

Pievieno LA.LV

Cēsīs no 3. jūlija līdz 9. augustam norisināsies mākslas festivāls “Cēsis 2015”, kura uzmanības centrā būs Ziemeļvalstis, to identitātes meklējumi un atklājumi mākslā, mūzikā, kino un arhitektūrā.

Kokteilis
Neoficiālie padomju laiku bagātnieki: neticami, bet tieši šo profesiju pārstāvji dzīvoja kā nieres taukos 23
Veselam
Veselā miesā vesels gars! Nosaukti 14 pārtikas produkti, kuri tiek uzskatīti par visveselīgākajiem
Kokteilis
Šīs piecas zodiaka zīmes tev redz cauri: viņu “sestā maņa” ir biedējoši precīza 4
Lasīt citas ziņas

Kā aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāju pārstāve Astrīda Rogule, festivāla programmā būs iekļautas vairāk nekā 20 kultūras norises – četras teātra izrādes, Ziemeļvalstu kino klasikas un avangarda programmas, klasiskās un laikmetīgās mūzikas koncerti, starptautiska vizuālās mākslas izstāde “Tālas noskaņas zilā vakarā” un Ziemeļvalstu arhitektūras un dizaina ekspozīcija.

Festivālā gaidāms arī īpašs skaņas un gaismas notikums – Gustava Mālera “Trešās simfonijas” atskaņojums Cēsu pils parkā 17. jūlijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Detalizētāka informācija par festivālu tiks sniegta preses konferencē, kas notiks 30. jūnijā plkst.11 fonda “Mākslai vajag telpu” “Vasaras mājā” Rīgā, Kalnciema ielā 36/38.

Preses konferencē piedalīsies kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK), “SEB bankas” prezidente Ieva Tetere, LMT prezidents Juris Binde, mecenāts un SIA “Alfor” valdes priekšsēdētājs Jānis Zuzāns, festivāla vizuālās mākslas programmas vadītāja Daiga Rudzāte, mūzikas programmas vadītāji Indra Lūkina un Artūrs Maskats, režisors un avangarda kino programmas “Ziemeļi” veidotājs Jānis Putniņš, kuratore Inga Šteimane, režisors Dāvis Sīmanis, diriģents Andris Poga un festivāla direktors Juris Žagars.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.