“Viss kas ir bijis!” Cik bieži ManaBalss.lv tiek iesniegtas iniciatīvas joka pēc? 20

Pievieno LA.LV

Cik bieži sabiedrisko iniciatīvu platformā ManaBalss.lv ir novērojamas joku iniciatīvas, jo nereti portālā ir skaidri un gaiši redzams, ka cilvēki vienkārši prikola pēc ir izveidojuši iniciatīvu. Šādu jautājumu no skatītāja saņēma TV24 raidījums “Uz līnijas”, to komentēt tika lūgts Imants Breidaks, platformas vadītājs.

Pensionāriem atpūta pie ezera beidzas letāli – tiek uzskatīts, ka viņus nonāvējis lācis 7
Veselam
Ko ēst, lai uzturētu savas nieres lieliskā stāvoklī: 9 visnoderīgākie pārtikas produkti
Eiropai tuvojas jauns, ekstrēms karstuma vilnis: vietām prognozēti pat +50 grādi ēnā
Lasīt citas ziņas

Viņš smejas: “Droši vien, ka, statistiski raugoties, mēnesī noteikti kāds pārītis ir gan. Nav daudz, bet ir.”

Ir bijušas iniciatīvas, piemēram, lai ļautu vākt parakstus par to, lai visi valsts iedzīvotāji iniciatīvas autoram noziedotu pa vienam centam jeb “sametiet man naudiņu”, stāsta Breidaks.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Protams, šo iniciatīvu nemaz nepublicējām. Vis kaut kas ir bijis,” atzīst platformas vadītājs.

Bezpeļņas sabiedriskā labuma nevalstiskā organizācija “Sabiedrības līdzdalības Fonds”, kas plašāk atpazīstama ar platformu ManaBalss.lv, ir dibināta 2011. gadā.

Laikam ejot, tā kļuvusi par organizāciju, kura veido un attīsta digitālās demokrātijas rīkus, veicinot iedzīvotāju iesaisti politiskajos lēmumos, tā vēstīts viņu mājaslapā.

Viens no organizācijas ilgtermiņa mērķiem ir sabiedrības līdzdalības jaudas palielināšana lēmumu pieņemšanas procesos.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.