Citadeles mobilā lietotne
Citadeles mobilā lietotne
Publicitātes foto

Citadeles mobilā lietotne: banka Tavā kabatā 0

Citadeles misija ir modernizēt banku nozari un sniegt vairāk iespēju gan privātpersonām, gan uzņēmējiem. Daudzi klienti novērtē to, ka finanšu pakalpojuma sniedzējs palīdz ietaupīt laiku un sniedz tūlītēju pakalpojumu, tāpēc Citadele aktīvi attīsta savus pakalpojumus digitālajā vidē, īpaši – mobilo lietotni.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu 23
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

Sniedzam īsu ieskatu, ko var paveikt bankas Citadele mobilajā lietotnē.

Bloķē karti, piesaki jaunu karti un nomaini PIN kodu

CITI ŠOBRĪD LASA

Mobilajā lietotnē klientam ir iespēja iestatīt dažādus drošības režīmus savai kartei, piemēram, bloķēt un atbloķēt karti, vai pieteikties jaunai X smart kartei.

Tikai Citadeles lietotne piedāvā dažu sekunžu laikā nomainīt savas maksājumu kartes PIN kodu. Būtiski uzsvērt, ka nav jāatceras un jāievada vecais PIN kods, tikai jaunais.

Kļūsti par bankas klientu ar selfiju

Izmantojot Citadeles mobilo lietotni un nosūtot selfiju jeb pašbildi ar pases vai personas apliecības (ID kartes) attēlu, jebkurš var kļūt par bankas klientu un saņemt X smart karti, neapmeklējot bankas filiāli. Citadele ir pirmā banka Baltijā, kas Latvijas iedzīvotājiem sāka piedāvāt šādu iespēju.

Autorizējies un apstiprini maksājumus ar pieskārienu vai FaceID

Bankas klienti novērtē iespēju autorizēties un apstiprināt maksājumus ar pieskārienu, savukārt Apple telefonu lietotāji var autorizēties un apstiprināt maksājumus ar FaceID.

Klienti joprojām arī autorizēties un apstiprināt maksājumus ar iebūvētās MobileSCAN 5 ciparu PIN kodu. MobileSCAN ir autorizācijas ierīce, kas iestrādāta lietotnē, lai ērti un droši pieslēgtos internetbankai vai mobilajai lietotnei, apstiprinātu maksājumus un parakstītu dokumentus.

Maksā uz tālruņa numuru

Kopš augusta sākuma Citadeles klienti ātri un ērti var veikt maksājumus draugiem, tuviniekiem un kolēģiem, izmantojot tikai saņēmēja tālruņa numuru. Maksājums uz mobilā tālruņa numuru ir jauns risinājums personīgo finanšu pārvaldībā, izmantojot atvērtu un drošu Latvijas Bankas uzturētu klientu reģistru. Lai izmantotu šo pakalpojumu, jāreģistrējas Latvijas Bankas izveidotajā un uzturētajā Zibsaišu reģistrā ar Citadeles mobilo lietotni.

Reklāma
Reklāma

Saraksties ar banku 24/7

Mobilā lietotne sniedz iespēju jebkurā diennakts laikā sazināties ar Citadeli čatā, kur ir iespēja sarakstīties nevis ar robotu, bet bankas darbinieku, un operatīvi saņemt kvalitatīvas atbildes un nepieciešamo atbalstu.

Krāj punktus un apmaini tos pret vērtīgām balvām

X REWARDS ir balvu un atlaižu programma X karšu lietotājiem. X kartes īpašnieki var saņemt atlaides un īpašos piedāvājumus visā Baltijā. Savukārt iepērkoties ar X karti – krāt punktus par katru pirkumu jebkur pasaulē un mainīt tos pret vērtīgām balvām.

Mobilajā lietotnē var aplūkot X REWARDS lojalitātes programmas iespējas – uzkrātos punktus, tuvākās vietas, kur iespējams saņemt atlaides, kā arī apskatīt īpašos piedāvājumus.

Veic NFC maksājumus ar tālruni

NFC (“near field communication”) ir tehnoloģija, kas ļauj ierīcēm apmainīties ar informāciju tuvā attālumā (līdz 10 cm) ar radiosakaru starpniecību.

Android telefona īpašnieki, izveidojot īpašu PIN kodu, var veikt maksājumus ar telefonu, neizmantojot bankas karti. Ja klientam ir vairākas kartes, ar kurām var veikt pirkumus ar telefonu, pirms katra pirkuma ir iespēja tās mainīt. Maksāt ar telefonu ir vienkārši – jāatbloķē telefona ekrāns un jāveic maksājums, pietuvinot telefonu norēķinu terminālim.
Apple telefona īpašniekiem ir iespēja izmantot bankas partnera Visa bezkontakta maksājuma uzlīmi, kas sniedz tādas pašas iespējas kā bezkontakta karte – maksāt nopīkstinot.

Banka tavā kabatā

Kā jau ierasts, par standarta funkcionalitāti varam uzskatīt iespēju apskatīt konta atlikumu un veikt darījumus, t.sk. veikt maksājumus uz saviem šabloniem, bankas šabloniem, sākt pavisam jaunu maksājumu, veikt zibmaksājumus utt.

Tāpat katram ir iespēja atlasīt vajadzīgos darījumus darījumu filtrā, noskaidrot vietas, kur atrodas Citadeles filiāles un bankomāti, kā arī izmantot valūtas kalkulatoru.

Padoms: iesakām izmantot iespēju saņemt mobilos paziņojumi par ienākošiem/izejošiem un karšu darījumiem, tādejādi sekojot līdzi naudas plūsmai reālajā laikā.
 
Vairāk par bankas Citadele pakalpojumiem privātpersonām: www.citadele.lv vai diennakts klientu apkalpošanas zvanu centrā: 6701 0000.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.