Copmaņi pikti. Netiek pie kārotās vimbas, jo Kuldīgā makšķerēšanas licenču deficīts

Copmaņi pikti. Netiek pie kārotās vimbas, jo Kuldīgā makšķerēšanas licenču deficīts 3

Kuldīdznieki neapmierināti, jo sezonas makšķerēšanas licences ķertin izķertas un netiek pie kārotās vimbas. Arī kuldīdznieks Andris ir pikts, kālab viņam, vietējam iedzīvotājam, nav iespējams iegādāties sezonas makšķerēšanas licenci?! Ja vēlas copēt vimbas pie Ventas rumbas, nekas cits neatliek, kā pirkt dārgo dienas licenci. Arī to ne vienmēr pagūst iegādāties, jo zibenīgi izpērk.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Gan pie Ventas rumbas sastaptie makšķernieki, gan laikraksta “Kurzemnieks” žurnālists Alberts Dinters, kurš dodas reidos kopā ar vides inspektoriem un pašvaldības policiju, atzīst, ka problēma ir un makšķernieki sūrojoties, ka sezonas licences ķertin izķertas jau pirms jaunā gada.

Vēlme pavadīt laiku makšķerējot esot pieaugusi. Visticamāk, tas saistīts ar valstī noteiktajiem Covid-19 pandēmijas ierobežojumiem, kuru dēļ iedzīvotājiem liegtas daudzas izklaides un sporta iespējas. Turklāt daudzi, kuri palikuši bez darba, nolēmuši pievērsties makšķerēšanai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kuldīgas novada pašvaldības pārstāve atzīst, ka pieprasījums pēc sezonas licencēm šajā sezonā esot bijis īpaši liels un vēl joprojām katru dienu saņemot jautājumus no makšķerniekiem, vai iespējams iegādāties licences?

Plašāk “Bez Tabu” sižetā:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.