Kokteilis
Apbrīno

Dailes teātra aktieris Niklāvs Kurpnieks veiksmīgi darbojas nekustamo īpašumu jomā: viņš ir aģents0


Aktieris Niklāvs Kurpnieks (no labās) un Kārlis Streips.
Aktieris Niklāvs Kurpnieks (no labās) un Kārlis Streips.
Foto: ekrānuzņēmums no Facebook.

Dailes teātra aktieris Niklāvs Kurpnieks sociālajā vietnē Facebook ievietojis ierakstu, kurā viņš redzams kopā ar kanāla RīgaTV 24 izklaidējošā un satīriskā ziņu raidījuma “Vēlais ar Streipu” vadītāju Kārli Streipu.

Savu ierakstu Niklāvs komentējis šādi: “Es un Priecīgs klients.(Ar pārdota īpašuma līgumu rokā).

Daudzi pazīst šo kungu un zin, ka viņa produktivitāte un intelektuālā kapacitāte ir augstāka, kā vidējam Latvijas iedzīvotājam, bet Tas nekādi nepalīdzēja pārdot viņa ekstravaganto dzīvokli Rīgas centrā.

Tirgošanas procesā gadījās Dažādi šķēršļi, kas ievērojami sarežģīja un pagarināja Tirgošanas procesu.
Bet.

Beigu beigās.

Visu izdarījām, atrisinājām, un Klients Tagad dzīvo savā jaunajā dzīvoklī un bēdu nezin.
Neskatoties, ko runā apkārt par Covid situāciju un visu pārējo, ja Tev ir īpašums, tad Es varu Tev palīdzēt To pārdot.”

Tāpat aktieris norādījis, ka viņš darbojas kompānijā “Aver Brokerage”, kas jau esot iekarojusi savu tirgu nekustamo īpašumu jomā. Šī gada sākumā izdevumam “Privātā Dzīve” viņš apliecināja, ka jau kādu laiciņu ir sācis darboties kā nekustamo īpašumu aģents un pagaidām veiksmīgi izdodas apvienot abas jomas, kurās viņš strādā – nekustamos īpašumus un teātra skatuvi.

Saistītie raksti

Atgādināsim, ka nesen kļuva zināms, ka Niklāvs un aktrise Dārta Daneviča ir pārtraukuši attiecības un vairs nav pāris. Savukārt Dārtai šobrīd ir izveidojušās jaunas attiecības ar Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu.

Jau ziņots, ka pirms kāda laika pazīstamais žurnālists un pasniedzējs Kārlis Streips izlika pārdošanā savu ekskluzīvo dzīvokli, kas atradās Rīgas centrā, Avotu ielā. Sākuma cena centra divstāvu dzīvoklim bija norādīta 140 000 eiro. Tikai pēc laika, un, kā izrādās, ar Niklāva Kurpnieka palīdzību, viņam izdevās to pārdot. Šobrīd Kārlis dzīvo daudz mazākā dzīvokli Purvciemā, taču sociālajos tīklos viņš pastāstījis, ka jaunajā dzīvesvietā viņam patīk un beidzot dzīvoklim esot balkons, uz kura pasēdēt, dzerot rīta tēju.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.