Foto: Shutterstock

Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam 0

Līga Pommere, “Praktiskais Latvietis”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem – koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki. Attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

Otrdiena, 21. jūnijs – Iņ Koka Čūska (Uguns) momentāni analizē visus vakardienas ieguvumus. Tai prieks mīt jaunas takas, interesanti sākt ko gluži jaunu, neierastu. Un kā būtu ar jaunu frizūru?

Trešdiena, 22. jūnijs – Jan Uguns Zirgs (Uguns) auļo ar uzvaras karogiem. Ir attaisnojušās uz kādu ideju liktās cerības, viss notiek! Tagad tas priecīgi apziņo pasauli par savu atklājumu.

Ceturtdiena, 23. jūnijs – Iņ Uguns Kaza (Zeme) nelien lielos ļaužu pūļos. Tā savāc savu sirdsmīļu un tuvu draugu pulciņu, kuri ar prieku atbalsta viņas zibenīgās idejas.

Piektdiena, 24. jūnijs – Jan Zemes Pērtiķis (Metāls) var kārtīgi aizgulēties. Tāpēc, ja šodien kaut kas nenotiek laikā, veliet visu vainu uz viņu!

Sestdiena, 25. jūnijs – Iņ Zemes Gailis (Metāls) atrod visu, kas vakar palicis neatrasts. Viss ir labs, kas labi beidzas, viņš nosaka, uzsaucot tostu par šodienas ieguvumiem.

Reklāma
Reklāma

Svētdiena, 26. jūnijs – Jan Metāla Suns (Zeme) ar vienu mazu lietu aizrauj vairākumu. Viņš tic savai taisnībai, uzticīgi pārvar visas barjeras ceļā. Nešaubies, dari savu lietu!

SAISTĪTIE RAKSTI