Foto: Shutterstock

Daudz kas šodien būs atkarīgs no tā, ar ko tu savu dienu pavadīsi kopā! Horoskopi 21.jūnijam 0

Auns

Šodien var gadīties tā, ka tev nāksies sastapties aci pret aci ar tādām problēmām, kuras, gribi vai ne, bet būs jārisina nesteidzoties. Steiga ne pie kā laba nenovedīs.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Šodien tev, iespējams, nāksies uzņemties atbildību par kādu lietu, ar kuru tu nevarēji tikt galā. Tev nepatiks to atzīt, taču tā būs noticis un tev būs jācenšas šo situāciju uzlabot.

Dvīņi

Viss, kas no tevis šodien prasīs kādu spēku piepūli, galu galā, atmaksāsies. Iespējams, tev nāksies pārvarēt slinkumu, taču viss izdosies labāk, nekā tu esi cerējis.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Pavisam negaidīti tu šodien vari sagaidīt milzum daudz brīvā laika! Kā gan tas izdosies? Nav ne mazākās idejas, bet izdosies!

Lauva

Vari atļauties šodien sev nelielas atlaides no pienākumiem, īpaši tādiem, kurus vari izdarīt rīt. Un tas nekas, ka darbi krāsies kaudzītē – palutini sevi šodien.

Jaunava

Šī diena var tev uzdāvināt ļoti daudz enerģijas, taču tev būs arī daudz pienākumu, kur to tērēt. Ja tu visu sabalansēsi, izdosies padarīt patiešām daudz darbiņu.

Svari

Var gadīties, ka tev šodien “azotē” būs daudz enerģijas rezervju, un tomēr tev būs jāatrod veids, kā to pareizi iztērēt. Pats galvenais – neko nesabojāt un nesajaukt ar savu enerģisko uzvedību!

Skorpions

Tev steidzami jāuzlabo noskaņojums. Dari kaut ko, kas tev sagādā prieku un no visas sirds pacenties nedomāt par tiem pienākumiem un problēmām, kas tevi apbēdina. Šī diena nav laba, lai bēdātos.

Strēlnieks

Šī diena noritēs lieliski, ja tev būs ar kādu tev mīļu un tuvu cilvēku sarunāta tikšanās. Jūsu sarunas izvērtīsies patiesi sirsnīgas un tuvas.

Mežāzis

Lai tu šodien justos patiešām laimīgs no sirds, tev ir jāatrod tikai apkārtējo cilvēku labvēlība tam, ko tu dari. Nekas vairāk nebūs nepieciešams.

Ūdensvīrs

Daudz kas šodien būs atkarīgs no tā, ar ko tu savu dienu pavadīsi kopā. Tā ir tikai tava izvēle – vai dienu pavadīt kopā ar jaukiem cilvēkiem vai tādiem, kas tev “neiet pie sirds”.

Zivis

Šodien tev vajadzētu tikties ar kādu cilvēku, kurš tev visu apkārt notiekoši var paskaidrot racionāli. Starp citu, kaut kas var tevi arī pamatīgi sabiedēt!

SAISTĪTIE RAKSTI